رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October

به گزارش میلکان آنلاین؛محمد حسین محبی در تشریح آخرین اقدامات برای میزبانی رقابتهای بین المللی کشتی آزاد جام تختی در کرمانشاه گفت: کرمانشاه تاکنون چهار بار میزبان جام تختی بوده که این مساله علاوه بر اثبات تجربه مفید ما در برگزاری این جام، نشانگر احساس رضایت متولیان فدراسیون کشتی از برگزاری این مسابقات در شهر ماست. خوشبختانه امکانات […]

به گزارش میلکان آنلاین؛محمد حسین محبی در تشریح آخرین اقدامات برای میزبانی رقابتهای بین المللی کشتی آزاد جام تختی در کرمانشاه گفت: کرمانشاه تاکنون چهار بار میزبان جام تختی بوده که این مساله علاوه بر اثبات تجربه مفید ما در برگزاری این جام، نشانگر احساس رضایت متولیان فدراسیون کشتی از برگزاری این مسابقات در شهر ماست. خوشبختانه امکانات لازم برای میزبانی این دوره از رقابتهای جام تختی هم به خوبی تدارک دیده شده و مسئولان سیاسی و ورزشی استان از هر نظر حامی و همراه ما هستند.

وی تصریح کرد: یکی از نکات قابل توجه در میزبانی جام تختی که بسیاری از امور را برای ما تسهیل خواهد کرد، علاقه استاندار کرمانشاه به رشته کشتی است. بطوریکه وی حتی پیشنهاد داده که فدراسیون کشتی از این پس کرمانشاه را به عنوان میزبان همیشگی جام تختی معرفی کند. مطمئنا این موضوع می تواند در هر چه باشکوه برگزار کردن این تورنمنت بین المللی تاثیر زیاد داشته باشد.

رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه در خصوص حضور تیم های خارجی نیز گفت: طبق اقدامات فدراسیون کشتی از ۱۰ تیم خارجی برای حضور در رقابتهای جام تختی دعوت شده که مطمئنا حضور آزادکاران خارجی در کنار مدعیان نامدار داخلی می تواند تنور مسابقات را گرم کند.

محبی ادامه داد: ضمن اینکه با توجه به میزبانی کرمانشاه، علاوه بر نفرات واجد شرایط حضوردر جام تختی، یک تیم بومی هم از آزادکاران استان در جام تختی حضور خواهند داشت. مطمئنا این موضوع فرصت بسیاری خوبی برای کشتی گیران کرمانشاهی خواهد بود تا بتوانند در این میدان بین المللی حضوری موثر و مفید داشته باشند.

اخبار مرتبط

نظرات