رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه:

نقش بانوان در نظام‌های سند تحول مهم و مؤثر است.

  به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه،مجید یزدان‌پناه در اولین گردهمایی کارشناسان امور زنان نواحی ومناطق ۲۴ گانه در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ به منظورآشنایی وتشریح اهداف ورسالت این حوزه وشرح وظایف کارشناسان امور بانوان درسالن جلسات خانه معلم برگزار شد، گفت: نقش بانوان در نظام‌های سند تحول مهم […]

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه،مجید یزدان‌پناه در اولین گردهمایی کارشناسان امور زنان نواحی ومناطق ۲۴ گانه در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ به منظورآشنایی وتشریح اهداف ورسالت این حوزه وشرح وظایف کارشناسان امور بانوان درسالن جلسات خانه معلم برگزار شد، گفت: نقش بانوان در نظام‌های سند تحول مهم و مؤثر است و با توجه به عناوین برنامه ها وشاخص های اعلام شده را ضروری دانسته و بر اجرای صحیح آن ها تاکید کرد.

وی با  توجه به اهمیت نقش امور بانوان در پیشبرد امور مربوط به سند تحول بنیادین افزود: برنامه‌ریزی عامل موفقیت در اجرای طرح‌ها، برنامه‌ها و رسیدن به اهداف حوزه امور بانوان است.

این مقام مسئول در آموزش و پرورش استان نقش زن را منشا خیر و برکت و اشاعه دهنده اخلاق، نجابت، شرافت و حافظ بنیان و تحکیم خانواده‌ها دانست و اظهار کرد: خوشبختانه امروز زمینه رشد شخصیت اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی زن در جامعه به خوبی فراهم شده است و باید همه ما منتهای سعی خود را در جهت ارتقاء و پیشرفت امور در سطح مجموعه آموزش و پرورش استان به کار ببندیم.

در ادامه فرشته عبدی کارشناس مسؤول امور بانوان اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: این موفقیت‌ها حاصل تلاش و زحمات همکاران برای ارتقاء جایگاه دانش‌افزایی، توانمندسازی زنان فرهنگی و دانش‌آموزان دختر می‌باشد.

وی افزود: تبیین برنامه‌ها و ارائه راهبردهای عملیاتی در راستای تحقق سیاست‌های سند تحول بنیادین و اسناد بالادستی مهم‌ترین وظیفه حوزه امور بانوان می‌باشد.

عبدی به بیان مهم‌ترین برنامه‌ها و اولویت‌های کارشناسی امور بانوان پرداخت و خاطرنشان ساخت: جهت تحقق این مهم باید با تلاش و همفکری مجریان این امر در ادارات و مناطق متبوع در جهت اجرای کامل طرح‌های ملی، استانی و منطقه‌ای همکاری شود.

اخبار مرتبط

نظرات