رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October
مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه:

ریشه یابی مشکلات از مواهب دیدارهای مردمی است

به گزارش میلکان آنلاین؛ مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه، این هفته جلسه مردمی خود را مطابق با روال هر هفته در محل دفتر خود با جمعی از شهروندان برگزار نمود. در ادامه امید حاج محمدی مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه ضمن رسیدگی و پیگیری مشکلات و مسایل شهروندان و مراجعه کنندگان گفت: ملاقات عمومی با مردم امری […]

به گزارش میلکان آنلاین؛ مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه، این هفته جلسه مردمی خود را مطابق با روال هر هفته در محل دفتر خود با جمعی از شهروندان برگزار نمود. در ادامه امید حاج محمدی مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه ضمن رسیدگی و پیگیری مشکلات و مسایل شهروندان و مراجعه کنندگان گفت: ملاقات عمومی با مردم امری بسیار مهم و از حقوق قانونی مردم است تا بتوانند با مسئولان ارتباط مستقیم داشته و از نزدیک مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایند.

وی افزود ریشه یابی مشکلات و بازخورد از فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته و برنامه ریزی در جهت رفع موانع از مواهب دیدارهای مردمی است که در نهایت خدمت رسانی و پاسخگویی بهتر مطالبات مردمی را در پی خواهد داشت.
حاج محمدی ادامه داد: در این دیدار درخواست های متعدد مردمی در رابطه با حوزه های فنی و اداری مطرح شد و دستورات لازم جهت بررسی صادر و درخواست های شهروندان جهت انجام با شرایط قانونی و حمایتی و نیز رویکرد تسهیل به ادارات تخصصی ارجاع شد. حاج محمدی تاکید کرد توجه به کاهش مشکلات شهروندان و بهره برداران را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است.گفتنی است در راستاي طرح تکريم ارباب رجوع و به منظور تسهيل در دسترسي آسان آحاد مردم، ملاقات مردمی با مديرکل دامپزشکی استان کرمانشاه هر هفته در دفتر مديرکل واقع در ساختمان شهدای دامپزشکی برگزار مي گردد و جمعي از معاونین و مدیران مربوطه نيز به منظور پاسخگويي لازم در اين جلسه حضور خواهند داشت.

شهروندان و اربابان رجوع محترم که مايل به ملاقات حضوري با مديرکل می باشند، مي توانند با تکميل فرم ملاقات موجود در پرتال اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه به نشانی kermanshah.ivo.ir و یا تماس تلفنی با دفتر مدیر کل به شماره ۳۸۳۵۸۵۴۰ جهت انجام ملاقات مردمی اقدام نمايند.

اخبار مرتبط

نظرات