رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October
  • شنبه 30 شهریور 1398 - 13:15
  • کد خبر : 7882
  • مشاهده : 172 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : در بازدید از شهرستانها مشکلات مردم را شخصا پیگیری می کنم
‍ دکتر توسلی زاده در دیدار با امام جمعه کرمانشاه:

در بازدید از شهرستانها مشکلات مردم را شخصا پیگیری می کنم

دکتر توسلی زاده رئیس کل دادگستری کرمانشاه صبح امروز در دیدار با آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه تاکید کرد: همانگونه که رهبری معظم انقلاب تکیه بر مردم را راه حل مشکلات می دانند بر آنیم این رویه را سرلوحه کار خود قرار دهیم و در جهت جلب رضایت […]

دکتر توسلی زاده رئیس کل دادگستری کرمانشاه صبح امروز در دیدار با آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه تاکید کرد: همانگونه که رهبری معظم انقلاب تکیه بر مردم را راه حل مشکلات می دانند بر آنیم این رویه را سرلوحه کار خود قرار دهیم و در جهت جلب رضایت و کاهش مشکلات مردم گام برداریم.
به گزارش پایگاه خبری میلکان آنلاین، رئیس کل دادگستری کرمانشاه با اشاره به دیدار با ریاست معظم قوه قضائیه تصریح کرد : ایشان تاکید کردند باید نگاه مدیریتی به سمت و سویی باشد که رهبری بر آن تاکید دارند .

وی خاطرنشان ساخت بنا داریم در گام اول با اطلاع رسانی قبلی در بازدید از شهرستان نه تنها پیگیر امور قضائی باشیم بلکه در یک مسجد نیز با مردم بی واسطه جهت رفع مشکلات آنها دیدار کنیم و بی واسطه مستمع سخنان و مشکلات مردم باشیم.

دکتر توسلی زاده در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به رئوس برنامه های خود ، کاهش جمعیت کیفری ، جلب اعتماد عمومی ، کاهش ورودی پرونده ها و کاهش موجودی آنها را از مهمترین آنها برشمرد و یادآور شد ارتباط راحت تر با مردم و همکاران و پیگیری کارها و مشکلات آنها تا حصول نتیجه از دیگر برنامه هایی که به جد آنها را پیگیری خواهیم کرد.

در این دیدار آیت الله علما نیز ضمن ابراز رضایت از انتصاب دکتر توسلی زاده به عنوان رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه ، خواهان ارائه خدمت صادقانه و بی واسطه به مردم شد و تاکید کرد پیگیری مشکلات مردم و رفع آن را در دستور کار خود قرار دهید.

اخبار مرتبط

نظرات