رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October

جناب آقای استاندار مردم ناراضی هستند، شما هم مماشات می‌کنید! عنوان مدیریت ارشد استان را به این خاطر برای استاندار انتخاب کرده اند که بتواند در پیشبرد اهداف عالی نظام، دولت و ضایتمندی مردم گام بردارد. هوشنگ بازوند بارها و بارها در جلسات مختلف از برخی مدیران ابراز نارضایتی کرده است اما در تغییر مدیریتها […]

جناب آقای استاندار مردم ناراضی هستند، شما هم مماشات می‌کنید!
عنوان مدیریت ارشد استان را به این خاطر برای استاندار انتخاب کرده اند که بتواند در پیشبرد اهداف عالی نظام، دولت و ضایتمندی مردم گام بردارد.
هوشنگ بازوند بارها و بارها در جلسات مختلف از برخی مدیران ابراز نارضایتی کرده است اما در تغییر مدیریتها بسیار کند عمل می کند.
آقای استاندار؛اگر قرار است شما در این استان مدیریت کنید چرا باید فشارهای برخی نمایندگان بر وزرا تعیین کننده مدیران کل استان باشد .
همین مماشات و تعلل در تغییر مدیران ناکار آمد موجب اخذ امتیاز پایین در شاخص میزان رضایت‌مندی مردم از دستگاه‌های اجرایی شده است. مدیران به جای پاسخگویی به رسانه ها کافیست چند تن از نمایندگان را در کنار خود داشته باشند تا از هر نوع گزند مدیریتی در امان باشند.
البته باید به این نکته نیز توجه داشت که بخش اعظمی از این نارضایتی ها به بدنه ادارات و بخشهای کارشناسی بر می گردد که این بخش نیز نیازمند تحولات عظیمی است که با انتصاب مدیران قوی و قدرتمند اتفاق می افتد.
شش ماه است مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کرمانشاه به استانداری سمنان رفته و یک ماه است مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری به ارشاد آمده است چرا باید این پست ها خالی بماند.

اخبار مرتبط

نظرات