رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

اگر خاطرتان باشد درهشتمين شماره ميلکان يادداشتي با عنوان “»پاي لنگ خدمات شهري براي معلولين« نوشتيم که به عدم تناسب فضاهاي شهري براي حضور معلولين اشاره کرده بوديم . شهردارمنطقه ۳ در اين زمينه پيش قدم شده و شروع به روان سازي خيابان مدرس براي معلولين کرده است . رضا قاسمي فر در گفتگو با […]

اگر خاطرتان باشد درهشتمين شماره ميلکان يادداشتي با عنوان “»پاي لنگ خدمات شهري براي معلولين« نوشتيم که به عدم تناسب فضاهاي شهري براي حضور معلولين اشاره کرده بوديم .
شهردارمنطقه ۳ در اين زمينه پيش قدم شده و شروع به روان سازي خيابان مدرس براي معلولين کرده است .
رضا قاسمي فر در گفتگو با ميلکان بيان داشت: پياده رو خيابان مدرس از ميدان آزادي تا ميدان جهاد در دستور کار روانسازي براي معلولين قرار گرفته است .
وي اقدامات در حال انجام در پياده رو شلوغ ترين خيابان شهر را احداث رمپ براي معلولين و خط عبور براي نابينايان عنوان کرد و گفت: اين اقدامات بر اساس الگوهاي مصوب و استاندارد هاي موجود انجام شده است. در خط عبور نابينايان از موزايک هاي مخصوصي استفاده شده است که حرکت را براي اين عزيزان آسانتر مي کند.
شهردار منطقه ۳ افزود: براي تمام پياده روهاي سطح منطقه برنامه روانسازي داريم اما به ترتيب اولويت اين کار را انجام مي دهيم . معلولين جزئي از جامعه ما هستند و ما وظيفه داريم که حداقل امکانات رفاهي را براي آنها فراهم آوريم .
وي با اشاره به اينکه اين ساده ترين کاري است که ما بايد براي آنها از سالها قبل انجام مي داديم اظها رداشت : با توجه به اينکه ساختمان شهرداري منطقه ۳ امکان ايجاد آسانسور و خدمات بالابرنده براي معلولين و افراد ناتوان را ندارد به همکاران گفته ام که در صورت مراجعه اين چنين افرادي به منطقه، کارشناس مربوطه و يا خود من را مطلع کنند که همان جلوي در ورودي کار آنها را انجام بدهيم .

اخبار مرتبط

نظرات