رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه گفت : در دو ماهه نخست سال جاری ۴۷۸ میلیون و ۹۵۰ هزارو ۸۴۹ دلار کالا به وزن یک میلیون و ۴۷ هزارو ۹۶۶ تن از گمرکات و بازارچه های مرزی استان کرمانشاه به خارج از کشورصادر شد است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از لحاظ ارزش ۱۳ درصد […]

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه گفت : در دو ماهه نخست سال جاری ۴۷۸ میلیون و ۹۵۰ هزارو ۸۴۹ دلار کالا به وزن یک میلیون و ۴۷ هزارو ۹۶۶ تن از گمرکات و بازارچه های مرزی استان کرمانشاه به خارج از کشورصادر شد است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از لحاظ ارزش ۱۳ درصد افزایش و از حیث وزن ۱۲ درصد رشد داشته است .
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری میلکان آنلاین، خلیل حیدری گفت: ۲۸۱ میلیون و ۹۰۰ هزارو ۴۰۸ دلار با وزن ۶۲۶ هزارو ۸۳۱ تن از کالاهای فوق درگمرکات کرمانشاه، پرویزخان، خسروی و پاوه اظهار و صادر شده است که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزش ۲۶ درصد افزایش و از حیث وزن نیز ۷ درصد رشد داشته است .
وی ادامه داد: سایر گمرکات کشور نیز در این مدت ۱۹۷ میلیون و ۵۰ هزارو ۴۴۱ دلار کالا با وزن ۴۲۱ هزارو ۱۳۵ تن از طریق مرزهای استان کرمانشاه به خارج از کشور صادر کرده اند . که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر وزن ۲۱ درصد افزایش و از حیث ارزش ۱ درصد کاهش داشته است .
مدیرکل گمرکات کرمانشاه عمده کالاهای صادراتی از طریق این گمرکات را گوجه فرنگي تازه يا سردکرد، ، هندوانه تازه ، خربزه ،ميله هاي آهني يافولادي گرم نوردشده …تاب داده شده ياباتغييرشکل يافتگي هاي حاصل ازنورد،انواع بستني حتي داراي کاکائو، کولرهاي آبي خانه با هوادهي حداکثر ۸۰۰۰فوت مکعب در دقيقه ، لوازم خانه داري و پاکيزگي از مواد پلاستيکي ،انواع دوغ ،انواع ماست، کود شیمیایی، ظروف ملامین عنوان نموده و افزود: بیشتر کالاهای فوق به کشور عراق صادر می شود.

وی بیان داشت: خلیل حیدری مجموع اقلام صادراتی اظهار شده در دو ماهه نخست سال ۱۳۹۸ از گمرکات استان کرمانشاه را ۴۱۹ نوع کالا عنوان نمود و افزود در دو ماهه نخست سال جاری در مجموع از گمرکات استان کرمانشاه به ۱۲ کشور صادرات قطعی صورت گردیده است.

اخبار مرتبط

نظرات