رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۷ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 24 October

در جلسه شورای فرهنگی کانون پرورش فکری استان کرمانشاه، برنامه‌های ویژه‌ای برای کودکان و نوجوانان به تصویب رسید. به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین، جلسه شورای فرهنگی این اداره کل با بحث و بررسی برنامه‌های ویژه تابستانی در مراکز کانون برگزار شد. در این جلسه که صبح روز چهارشنبه و با حضور مدیر و اعضای جلسه شورای […]

در جلسه شورای فرهنگی کانون پرورش فکری استان کرمانشاه، برنامه‌های ویژه‌ای برای کودکان و نوجوانان به تصویب رسید.

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین، جلسه شورای فرهنگی این اداره کل با بحث و بررسی برنامه‌های ویژه تابستانی در مراکز کانون برگزار شد.

در این جلسه که صبح روز چهارشنبه و با حضور مدیر و اعضای جلسه شورای فرهنگی اداره کل کانون پرورش فکری استان در دفتر استان برگزار شد، موضوع‌های مختلفی همچون؛ تعیین شهریه کلاس های ویژه تابستانی، مسایل مربوط به کیفیت ثبت گزارش فعالیت‌های جاری مرکز در برنامه کتابداری، مهرواره نیایش، و… مورد بحث و بررسی اعضای جلسه قرار گرفت.

همچنین در این جلسه، مدیرکل کانون استان از «الهه رزازیان»، مسوول اقامه نماز کانون استان به خاطر پیگیری در بحث اقامه فریضه نماز با اهدای لوح قدردانی کرد.

در بخشی دیگر از این جلسه، از دوتن از اعضای برگزیده در مسابقه‌های بین‌المللی نقاشی نیز قدردانی شد.

با آغاز ثبت‌نام در کلاس‌های ویژه تابستانی مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، کلیه مراکز کانون در سراسر استان کرمانشاه آماده ثبت‌نام از کودکان و نوجوانان علاقه‌مند هستند.

سفال، نقاشی، قرآن و احکام، خوش نویسی، انیمیشن، عروسک‌سازی، نمایش فیلم، قصه‌گویی، چرتکه و محاسبه‌های ذهنی، کیوسی‌تی، شعر و داستان، نجوم، روبیک، دست‌سازه‌ها، عکاسی، و… کلاس‌هایی هستند که تابستان امسال در مراکز کانون پرورش فکری استان کرمانشاه برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظرات