رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 23 October

نشست کارگروه مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت محور با دستور کار تشدید و تسهیل در امر نظارت بر عطاریها با حضورمسئولین  برگزار شد. به گزارش میلکان آنلاین، طی این نشست معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت:متاسفانه برخی از عطاری‌ها اقدام به توزیع دارو‌های مخدر و روانگردان از قبیل: متادون و ترامادول می‌کنند. […]

نشست کارگروه مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت محور با دستور کار تشدید و تسهیل در امر نظارت بر عطاریها با حضورمسئولین  برگزار شد.

به گزارش میلکان آنلاین، طی این نشست معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت:متاسفانه برخی از عطاری‌ها اقدام به توزیع دارو‌های مخدر و روانگردان از قبیل: متادون و ترامادول می‌کنند.

دکتر محمدی بیان کرد: دخالت در امر پزشکی، عرضه دارو‌های قاچاق، دارو‌های دست ساز و برخی از دارو‌های خارج از شبکه رسمی توزیع از دیگر تخلفاتی است که در بعضی از این عطاری‌ها مشاهد می‌شود.
طی این نشست معاون قضایی دادگستری نیز گفت:کارشناسان معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی حامی سلامت جامعه هستند و تمامی مسئولین نظارتی و قضات، همراه و پشتیبان این کارشناسان هستند، زیرا دادگستری نیز مانند سایر دستگاه‌ها دغدغه صیانت از سلامت جامعه را دارد.
دکتر بهمن مرادی فر بیان کرد: برای برخورد محکم‌تر و قانونی‌تر با متخلفین این صنف لازم است پس از بازرسی، پرونده متخلفین دقیق و به درستی تشکیل و به انضمام سوابق و مستندات کافی به دادگستری ارسال شود تا قاضی مربوطه بتواند اشراف بیشتری نسبت به پرونده داشته باشد.

اخبار مرتبط

نظرات