رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

نمایشگاه عکس و اسناد تاریخی همکاری سازمان ملل متحد و ایران از سوی خبرگزاری جمهوری اسلامی و مرکز اطلاعات سازمان ملل برگزار شد. به گزارش میلکان آنلاین، این نمایشگاه ۲۴ دی ماه باحضور مسئولین استان در مجتمع شهید آوینی کرمانشاه گشایش یافت. در این نمایشگاه ٦٦ قطعه عکس و اسناد مهمی به نمایش گذاشته شده […]

نمایشگاه عکس و اسناد تاریخی همکاری سازمان ملل متحد و ایران از سوی خبرگزاری جمهوری اسلامی و مرکز اطلاعات سازمان ملل برگزار شد.

به گزارش میلکان آنلاین، این نمایشگاه ۲۴ دی ماه باحضور مسئولین استان در مجتمع شهید آوینی کرمانشاه گشایش یافت.
در این نمایشگاه ٦٦ قطعه عکس و اسناد مهمی به نمایش گذاشته شده که هر یک می تواند برای پژوهشگران ایرانی علاقه مند به علوم سیاسی، روابط و حقوق بین الملل سودمند باشد.
مجموعه عکس ها و اسنادی که برای این نمایشگاه انتخاب شده مربوط به آرشیو مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد، سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، مرکز اسناد و تاریخ دیپلماسی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران است.
در این نمایشگاه عکس هایی از حضور شخصیت‌های برجسته ایرانی هنگام تاسیس این سازمان جهانی، سفر هفت دبیرکل‌ سازمان ملل متحد به ایران و گزیده‌ای از طرح‌ های به اجرا در آمده این سازمان در ایران به نمایش گذاشته شده است.
این نمایشگاه از ٢٤ الی ٣٠ دی سال جاری  از ساعت ٩ الی ١٢ و ١٥ الی ١٨ برای بازدید عموم دایر است.

اخبار مرتبط

نظرات