رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Monday 18 October

رئیس اتاق کرمانشاه از راه اندازی مرکز مبادلات پیمانکاری فرعی کرمانشاه (مپفا) خبر داد. به گزارش روابط عمومی اتاق کرمانشاه، کیوان کاشفی با اعلام این خبر گفت: اتاق کرمانشاه در راستای بهبود فضای کسب و کار، مرکز مبادلات فرعی پیمانکاری (ISPX) را راه اندازی خواهد کرد. وی با اشاره به اینکه این مرکز با همکاری […]

رئیس اتاق کرمانشاه از راه اندازی مرکز مبادلات پیمانکاری فرعی کرمانشاه (مپفا) خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اتاق کرمانشاه، کیوان کاشفی با اعلام این خبر گفت: اتاق کرمانشاه در راستای بهبود فضای کسب و کار، مرکز مبادلات فرعی پیمانکاری (ISPX) را راه اندازی خواهد کرد.
وی با اشاره به اینکه این مرکز با همکاری شرکت شهرک های صنعتی استان راه اندازی خواهد شد گفت: در این مرکز اطلاعات اولیه و فنی پیمانکاران دریافت و براساس توانمندی آنان پروژه های داده شده از سوی کارفرمایان به آنان ارایه می‌شود
رئیس اتاق کرمانشاه هدف از ایجاد این مرکز را سامان بخشی به پیمانکاران و توسعه بازار عنوان کرد و اظهار داشت: بازاریابی برای اعضای مپفا در راستای توسعه بازارهای داخلی و خارجی از مهمترین وظایف این مرکز است.
وی ادامه داد: این مرکز در حوزه هایی که دارای ظرفیت کار است متمرکز می شود تا بتواند برای اعضای خود راهکاری در جهت توسعه بازار ارائه دهد.
عضو هیات رئیسه اتاق ایران با بیان اینکه ایجاد مرکز مبادلات پیمانکاری فرعی گامی در راستای توسعه کسب و کار بنگاه های کوچک و متوسط استان کرمانشاه در بازارهای داخلی و خارجی است، اظهار کرد: حضور فعالان اقتصادی در این مرکز و تقویت ارتباط های بین المللی با یونیدو می تواند چرخه کسب و کار در کرمانشاه را رونق بخشد.
وی در پایان گفت: آموزش یکی از بخش های مهم مرکز مبادلات پیمانکاری فرعی است و به زودی کارگاه آشنایی با مرکز مبادات پیمانکاری فرعی(ISPX) در اتاق کرمانشاه برگزار میگردد.

اخبار مرتبط

نظرات