رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۷ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 24 October

میلکان – جشن برداشت محصول و شکرگزاری نعمت‌های خدا ازدیرباز در آیین ایرانی و اسلامی بوده و چند سالی است که به این جشن‌ها در مناطق مختلف استان کرمانشاه توجه ویژه‌ای شده است. جدا از زیبایی‌ها و اثربخشی این آیین در بالابردن نشاط، شادی و امید در بین جامعه وجهه گردشگری آن نیز درحال تبدیل […]

میلکان – جشن برداشت محصول و شکرگزاری نعمت‌های خدا ازدیرباز در آیین ایرانی و اسلامی بوده و چند سالی است که به این جشن‌ها در مناطق مختلف استان کرمانشاه توجه ویژه‌ای شده است. جدا از زیبایی‌ها و اثربخشی این آیین در بالابردن نشاط، شادی و امید در بین جامعه وجهه گردشگری آن نیز درحال تبدیل شدن به یک برند برای استان می‌باشد. سال گذشته استقبال از این آیین در منطقه باینگان و روستای زردوییآنقدر بالا گرفت که ترافیک‌های چند کیلومتری در راه‌های روستایی آن منطقه ایجاد شده بود.
با توجه به اینکه تقویم قمری در حال گذر از هم زمانی‌ماه های محرم وصفر با برداشت انار در این مناطق و درحال تلاقی با آغاز ماه مبارک ربیع‌الاول است جا دارد مسئولین به فکر برگزاری جشن‌هایی آیینی و سنتی در مناطق مختلف به ویژه در مناطق اورامانات که این ظرفیت جذب گردشگر را ایجاد کرده‌اند باشند.

اخبار مرتبط

نظرات