رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت نابسامان واحدهای تولیدی و صنعتی خواستار چاره جویی برای واحد های صنعتی استان شد. به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین احمد صفری در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که امشب پنجشنبه ۱۲ مهرماه با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در استانداری کرمانشاه […]

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت نابسامان واحدهای تولیدی و صنعتی خواستار چاره جویی برای واحد های صنعتی استان شد.

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین احمد صفری در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که امشب پنجشنبه ۱۲ مهرماه با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در استانداری کرمانشاه برگزار شد، با اشاره با جلسه مجمع نمایندگان با وزیر صنعت خواستار اجرایی شدن مصوبات این نشست شد.

وی اعمال معافیت های مالیاتی و جلوگیری از واردات محصولات که در کشور به وفور وجود دارد را یک ضرورت دانست و گفت: رفع موانع صادراتی برای صادرات از مرزها استان و اعمال مشوق های صادراتی از جمله مواردی است که دولت برای رونق بخشیدن به این بخش به آن توجه نماید.

صفری با اشاره به گران بودن هزینه های زندگی در استان خواستار چاره جویی برای این مساله شد که کرمانشاه به عنوان بیکار ترین استان کشور گران ترین هم باشد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به وضعیت نابسامان واحد های صنعتی استان خواستار چاره جویی برای واحدهای تولیدی و صنعتی راکد در استان کرمانشاه شد.

جبران خسارت واحدهای صنعتی زلزله زده و امهال وام های مناطق زلزله زده استان، حل مشکل نقدینگی واحد های صنعتی استان و افزایش اختیارات ستاد تسهیل استان از دیگر خواسته های نماینده کرمانشاه از وزیر صنعت بود.

صفری جلوگیری از خصوصی سازی بی برنامه واحد های صنعتی استان و فراهم نمودن تسهیلات لازم در بخش معدن و کمک به فرآوری معادن قیر استان در شهرستان گیلانغرب را از دیگر خواسته های مردم استان کرمانشاه از دولت عنوان کرد.

وی در خاتمه خواستار تعیین و تکلیف مدیریت صنعت و معدن و تجارت استان کرمانشاه به عنوان خواست مجمع نمایندگان استان شد.

اخبار مرتبط

نظرات