رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October
  • سه شنبه 10 مهر 1397 - 11:47
  • کد خبر : 4331
  • مشاهده : 895 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : برنامه‌های هفته ملی کودک با محوریت شعار آینده را باید ساخت برگزار می‌شود

با محوریت شعار آینده را باید ساخت برنامه های هفته ملی کودک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام شد. مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار میلکان آنلاین بابیان اینکه این هفته از ۱۴ مهر آغاز و تا۲۰ مهر ادامه دارد گفت: با توجه به شعار این هفته […]

با محوریت شعار آینده را باید ساخت برنامه های هفته ملی کودک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام شد.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار میلکان آنلاین بابیان اینکه این هفته از ۱۴ مهر آغاز و تا۲۰ مهر ادامه دارد گفت: با توجه به شعار این هفته “آینده راباید ساخت” ، باید به کودکان توجه ویژه داشته باشیم و برای آینده سرمایه گذاری کنیم.

مهناز فتاحی بیان داشت:برنامه های این هفته به دو بخش تقسیم می شود که بخش اول مربوط به کو دکان و نوجوانان و مشارکت آن‌ها دربرنامه ها است .بخش دیگر مربوط به والدین و اولیا تربیتی و مسئولین امر کودک و نوجوان است.

فتاحی افزود: هفته ملی کودک، امسال با محرم مصادف شد به همین خاطر به آموزه های عاشورایی دراین هفته مورد توجه قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد : برنامه های کانون دراین هفته شامل : برپایی نمایشگاه دست آوردهای ادارات مربوطه در مرکز سه راه ۲۲بهمن و نمایش فیلم درسینمای این مرکز برای دانش آموزان، تجلیل ازکودکان مدافعان حرم،عیادت از کودکان بیمار در بیمارستان محمد کرمانشاهی، اجرای برنامه های مختلف در مهدها، فرهنگسراهاو هرجایی که باکودکان درارتباط اند.

فتاحی ازدیگر برنامه های کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان را عضویت رایگان کودکان ونوجوانان درمراکز کانون‌ عنوان کرد.هم چنین همایش های مختلف و برنامه‌های قصه گویی، کاردستی و نمایش عروسکی ، بازدید ازموزه طبیعت و موزه های میراث فرهنگی است که بصورت رایگان یا باتخفیف برنامه ریزی شده است.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان تصریح کرد:قهرمانان فرهنگی که دررشته هایی مثل نقاشی برگزیده بین المللی شده اند با مسئولین دیدار خواهند داشت و طبق توافقاتی که درنظرگرفته شده یکی از دیوارهای سطح شهر دراختیار این کودکان قرارمیگیرد تا هنر خودرا به نمایش بگذارند و چهره ی شهررازیبا ترکنند.
وی درپایان گفت :ازشنبه این برنامه ها درتمامی مراکز اجرا میشود.مراکز ویژه ما که شامل :خانه هنروفناوری ،موزه عروسکی وخانه موزه جلیلی است به صورت ویژه پذیرای والدین و کودکان است.
اداره کل ارشاد اسلامی، آموزش و پرورش، نهاد کتابخانه ها، شهرداری، میراث فرهنگی، حفاظت محیط زیست، نیروی انتظامی، دادگستری، بهزیستی، صدا و سیما، تبلیغات اسلامی، هلال احمر، علوم پزشکی،استانداری، حوزه هنری،…اعضای کارگروه هفته ملی کودک و نوجوان استان کرمانشاه را تشکیل می‌دهند.

اخبار مرتبط

نظرات