رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October
  • سه شنبه 3 مهر 1397 - 09:27
  • کد خبر : 4251
  • مشاهده : 888 بازدید
  • پیشخوان » کانی
  • چاپ خبر : سرويس مدارس از خودروهاي مورد تأييد تاکسيراني انتخاب شود

سرپرست شهرداري کرمانشاه ضمن تبريک آغاز سال تحصيلي و فرارسيدن بهار دانش، از والدين دانش آموزان کرمانشاهي خواست تا به منظور تأمين و تضمين امنيت فرزندان دانش آموز خود، سرويس مدارس را از بين خودروهاي مورد تأييد سازمان تاکسيراني انتخاب کنند. به گزارش میلکان آنلاین، حامد لعل بخش با تأکيد بر اينکه شهرداري با محوريت […]

سرپرست شهرداري کرمانشاه ضمن تبريک آغاز سال تحصيلي و فرارسيدن بهار دانش، از والدين دانش آموزان کرمانشاهي خواست تا به منظور تأمين و تضمين امنيت فرزندان دانش آموز خود، سرويس مدارس را از بين خودروهاي مورد تأييد سازمان تاکسيراني انتخاب کنند.

به گزارش میلکان آنلاین، حامد لعل بخش با تأکيد بر اينکه شهرداري با محوريت سازمان تاکسيراني، رانندگان داراي صلاحيت را براي سرويس مدارس انتخاب کرده و برچسبي بر روي خودروي آنها نصب شده است، بر ضرورت برخورداري خودروهاي سرويس مدارس از معاينه فني نيز تأکيد کرد و گفت: رانندگان اين خودروها هم بايد ظاهري مرتب داشته باشند.

وي افزود: برخي رانندگان سرويس هاي مدارس، تجربه و صلاحيت فني لازم را ندارند و والدين بايد در انتخاب آنها براي رفت و آمد فرزندان خود به مدرسه توجه کنند.

مهندس لعل بخش ادامه داد: اگرچه خانواده ها در تعيين سرويس مدارس فرزندان خود مختارهستند اما متأسفانه گاهي با سهل انگاري در انتخاب رانندگان سرويس مدارس، از بررسي صلاحيت حرفه اي و نوع گواهينامه آنها سر باز مي زنند و زمينه خطر و خسارت هاي غيرقابل جبران به وجود مي آيد.

وي با بيان اينکه نقش خانواده و مدارس در نظارت و تأمين امنيت رواني و جسمي دانش آموزان در سرويس مدارس مهم تر از قانون است، گفت: خانواده ها براي امنيت فرزندانشان بايد مراقبت بيشتري داشته باشند و تا جايي که امکان دارد براي فرزندان خود سرويس خصوصي نگيرند تا ضامن امنيت فرزندانشان شوند.

سرپرست شهرداري کرمانشاه به والدين توصيه کرد با انتخاب سرويس مدارس فرزندان خود از ميان خودروهاي مورد تأييد و داراي برچسب سازمان تاکسيراني شهرداري، از بروز حوادث ناگوار جلوگيري کنند.

وي با بيان اينکه در سرويس مدارس دخترانه سعي شده تا از رانندگان زن استفاده شود،گفت: چون ممکن است تعداد رانندگان زن کم باشد، الزامي در اين خصوص وجود ندارد.

اخبار مرتبط

نظرات