رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

با توجه به آماده سازی زیرساخت ها و ظرفیت های مرز خسروی پیش بینی می شود این پایانه ظرفیت پذیرش روزانه ۵۰ هزار زائر را به نحو شایسته داشته باشد. به گزارش میلکان آنلاین سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه از ابتدای بزرگراه کربلا در کلیه جایگاه های […]

با توجه به آماده سازی زیرساخت ها و ظرفیت های مرز خسروی پیش بینی می شود این پایانه ظرفیت پذیرش روزانه ۵۰ هزار زائر را به نحو شایسته داشته باشد.

به گزارش میلکان آنلاین سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه از ابتدای بزرگراه کربلا در کلیه جایگاه های سوختی منتهی به مرز خسروی سوخت یورو ۴ عرضه می گردد گفت: سازمان ترمینال های شهرداری در محوطه ترمینال های استان اقدام به نصب کانکس و بنرهای راهنمای زائرین در محوطه کرده است.

وی افزود:امسال نیز همچون سنوات قبل جایگاه هایی جهت پارکینگ خودروهای شخصی در مبادی ورودی شهرهای زائرین خصوصا شهرستان‌های قصر شیرین و مرز خسروی تعیین و به زودی نسبت به نصب تابلو در این محل ها اقدام خواهد شد.

کرمی در خصوص محل نصب موکب ها گفت: برپایی و نصب موکب در وردی و خروجی شهرهای منتهی به مرز خسروی اکیدا” ممنوع بوده و کلیه هماهنگی های لازم در این زمینه توسط سازمان حج و زیارت، پلیس راه، راهنمایی و رانندگی استان و حوزه ایمنی این اداره کل در دست اقدام است.

وی از محدودیت تردد تانکر های حمل سوخت عراقی در ایام اربعین حسینی خبر داد و تاکید کرد: تردد تانکر های حمل سوخت عراقی در بزرگراه و محور های منتهی به مرز خسروی با هدف ممانعت از بروز مشکلات مربوطه طی این ایام محدود و اجرا و اطلاع رسانی این موضوع توسط این اداره کل صورت می پذیرد.

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همچنین به تشریح اقداماتی در خصوص ایمن سازی بزرگراه کربلا و محورهای منتهی به مرز خسروی پرداخت و خاطر نشان کرد: خط کشی جاده ها، آشکارسازی نقاط پرحادثه، روکش آسفالت در محورها، آرام سازی تقاطع ها و استقرار جرثقیل در گردنه های مسیر از جمله اقداماتی است که توسط معاونت راهداری این اداره کل در حال اجرا و آماده سازی می باشد.

با توجه به نزدیک شدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و شروع تردد زوار اربعین حسینی اولین جلسه برنامه ریزی اقدامات ایام اربعین با حضور ادارات و سازمان های عضو کمیته در سالن جلسات این اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه برگزار شد.

 

اخبار مرتبط

نظرات