رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه به همراه کارشناسان مرتبط اداره کل از خط تولید و انبار های کارخانه سیما فولاد و جهان فولاد تولید کننده میلگرد و تیر آهن بازدید بعمل آورد. مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه با اشاره به وضعیت بازار آهن و میلگرد و با اشاره به ادعای واحد های صنفی […]

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه به همراه کارشناسان مرتبط اداره کل از خط تولید و انبار های کارخانه سیما فولاد و جهان فولاد تولید کننده میلگرد و تیر آهن بازدید بعمل آورد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه با اشاره به وضعیت بازار آهن و میلگرد و با اشاره به ادعای واحد های صنفی و اتحادیه آهن آلات مبنی بر عدم فروش و صدور فاکتور از سوی کارخانجات و در راستای صحت و سقم موضوع و حمایت از کالای داخلی و تولید داخلی از کارخانه سیما فولاد و جهان فولاد تولید کننده میلگرد و تیر آهن دیدن و از نزدیک مراحل تولید و انبار این کارخانه ها بازدید بعمل آورد .

داریوش جودکی با بیان اینکه سازمان حمایت قیمت میلگرد را ۳۷هزارو۴۰۰ ریال اعلام کرده است خواستار رسیدگی کارشناسان مرتبط از دفاتر خرید مواد اولیه کارخانه و فروش محصولات تولیدی آن شد.

وی  با اشاره به وضعیت بازار و اعلام واحد های صنفی تیر آهن و میلگرد تاکید کرد:  تولیدات کارخانه‌های استان باید موجب رونق و رفع مشکل بازار کرمانشاه شوند.

اخبار مرتبط

نظرات