رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Monday 18 October

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین ، شهید آرمین غلامی در درگیری مرزبانان غیور ناجا در بانه با افراد گروهک تروریستی، به درجه رفیع شهادت نائل شد. پیکر این شهید والامقام امروز در مسجد جاکع شهر کرمانشاه زادگاهش در میان همکاران نظامی و مردم شهید پرور کرمانشاه تشییع شد . در درگیری بین مرزبانان غیور هنگ […]

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین ، شهید آرمین غلامی در درگیری مرزبانان غیور ناجا در بانه با افراد گروهک تروریستی، به درجه رفیع شهادت نائل شد.

پیکر این شهید والامقام امروز در مسجد جاکع شهر کرمانشاه زادگاهش در میان همکاران نظامی و مردم شهید پرور کرمانشاه تشییع شد .

در درگیری بین مرزبانان غیور هنگ مرزی بانه در کردستان با تروریست‌هایی که قصد رخنه به مرزهای غربی و نفوذ به داخل کشور را داشتند سرباز وظیفه آرمین فخری با اصابت گلوله به شهادت رسید.

این درگیری در منطقه برجک تنگه مقدسه پاسگاه چومان اتفاق افتاده و مرزبانان دلیر کشور با از خودگذشتگی تمام جانانه مقابل تروریستها مقابله کردند و زمانی که تروریست ها عرصه را برخود تنگ دیده به سمت خاک عراق متواری شدند.

گفتنی است شهید فخری بیستم دیماه ۷۷ در کرمانشاه متولد و در دیماه ۹۶ به خدمت مقدس سربازی اعزام شده و در پاسگاه چومان هنگ مرزی بانه خدمت می کرد.

اخبار مرتبط

نظرات