رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October
خداحافظی آرش رضایی از اعضای شورای شهر کرمانشاه

هیچگاه نخواستم تنشی در شهرداری و شورا ایجاد کنم

آرش رضایی مهمان ویژه جلسه شورای شهر کرمانشاه به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین، یک هفته پس از پذیرش درخواست استعفای آرش رضایی از سمت شهردار، او در شصت و پنجمین جلسه شورای شهر برای خداحافظی در صحن علنی شورای شهر کرمانشاه حاضر شد. شهردار سابق کرمانشاه با بیان اینکه طی این ۲سال علی‌رغم فراز و […]

آرش رضایی مهمان ویژه جلسه شورای شهر کرمانشاه
به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین، یک هفته پس از پذیرش درخواست استعفای آرش رضایی از سمت شهردار، او در شصت و پنجمین جلسه شورای شهر برای خداحافظی در صحن علنی شورای شهر کرمانشاه حاضر شد.
شهردار سابق کرمانشاه با بیان اینکه طی این ۲سال علی‌رغم فراز و فرودهایی که وجود داشت ارتباطات و رفتارها در سطح خوب و محترمانه‌ای نگاه داشته شد گفت: در این مدت کمترین تنش را به خارج از فضای جلسات منتقل کردیم و از انعکاس این تنش‌ها در فضاهای خاصی که قصد داشتند این اختلاف سلیقه ها را چند برابر نشان دهند جلوگیری کردیم.
آرش رضایی خاطر نشان کرد: تفاوت اساسی بین واقعیت‌ها در اجرا و اراده کردن است . اتفاقاتی که پشت میز برای شهردار رخ می دهد قابل درک برای دیگران نیست . خیلی از مسائل بازگو کردنش مشکل را حل نمی کند و تنها تنش را زیادتر می کند.
وی با اشاره به اینکه طرح برخی موضوعات تبدیل به سوء تفاهم می شد تاکید کرد: من برای اینکه از مشکلات بعدی جلوگیری کنم آنها را به جان می خریدم.
شهردار اسبق کرمانشاه اظهارداشت: از اعتمادی که در این مدت داشتید سپاسگزارم . همکاری خوبی داشتیم اما با رویه جدید شورا احساس کردم که سیستم شهرداری نیازمند رویه و روحیه جدیدی است.
رضایی با ابراز حلال خواهی از اعضای شورا افزود: در این مدت علی‌رغم تمام مخالفت‌ها هیچگونه بی احترامی و بی‌حرمتی نداشته ایم.
وی یاد آور شد: در خیلی از موارد اگر دفاع می کردم و مواردی را بازگو می کردم مطمئنا تبرئه می شدم اما تنش جدیدی به وجود می‌آمد.
شهردار اسبق کرمانشاه این خدا حافظی را تنها خداحافظی به عنوان شهردار کرمانشاه دانست و گفت: هر یک از موضوعاتی را که دانستید می توانم پیگیری کنم و در جهت تقویت آن تاثیر گذار باشم در خدمت شما و شهرم هستم.

اخبار مرتبط

نظرات