رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه، از تحویل تمام واحدهای مسکونی مددجویان زلزله زده بهزیستی استان تا پایان آبان ماه امسال خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه، دکترامید قادری در مراسم افتتاح فاز اول مسکن مددجویان زلزله زده بهزیستی در شهرستان سرپلذهاب که با حضور محسنی بندپی، رئیس سازمان بهزیستی کشور برگزار […]

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه، از تحویل تمام واحدهای مسکونی مددجویان زلزله زده بهزیستی استان تا پایان آبان ماه امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه، دکترامید قادری در مراسم افتتاح فاز اول مسکن مددجویان زلزله زده بهزیستی در شهرستان سرپلذهاب که با حضور محسنی بندپی، رئیس سازمان بهزیستی کشور برگزار شد، گفت: همزمان با اتمام این واحد ها ۲۰ واحد هم هفته گذشته تحویل مددجویان زلزله زده استان کرمانشاه شده است.

وی افزود: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته، عملیات اجرایی فاز اول به اتمام رسیده و تا آخر تیر ماه نیز فاز دوم به اتمام می رسد.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با بیان اینکه در فاز دوم ۴۰۰ خانه تحویل مددجویان می شود، گفت: فاز نهایی برای پایان عملیات اجرایی و تحویل کل مسکن های مددجوی آبان ماه است.

وی تصریح کرد: این مسکن ها با همکاری دولت و بنیاد مسکن بر اساس اعتبارات تخصیص یافته و نیز اعتباراتی که بهزیستی کشور به صورت بلاعوض در اختبار مددجویان قرار داده و کمک های خیرین تامین اعتبار شده است.

قادری ادامه داد: این واحد ها جزو اولین واحد هایی است که در روستای کوئیک شهرستان سرپل ذهاب که بیشترین میزان تخریب را نیز داشته است، تحویل داده می شود.

اخبار مرتبط

نظرات