رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October
  • پنجشنبه 23 فروردین 1397 - 08:48
  • کد خبر : 2814
  • مشاهده : 983 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : افزایش ۷ درصدی مصرف سی ان جی در کرمانشاه/بیش از ۲ میلیارد لیتر فرآورده نفتی توزیع شد

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان کرمانشاه از افزایش مصرف ۷ درصدی سی ان جی در منطقه خبر داد و افزود:‌ بیش از ۲ میلیارد لیتر فرآوده‌های نفتی سال گذشته در استان توزیع و مصرف شده است. مرادحاصل مرادی تصریح کرد: سال گذشته توزیع بیش از ۲ میلیارد لیتر فرآورده‌های نفتی در منطقه کرمانشاه انجام […]

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان کرمانشاه از افزایش مصرف ۷ درصدی سی ان جی در منطقه خبر داد و افزود:‌ بیش از ۲ میلیارد لیتر فرآوده‌های نفتی سال گذشته در استان توزیع و مصرف شده است.

مرادحاصل مرادی تصریح کرد: سال گذشته توزیع بیش از ۲ میلیارد لیتر فرآورده‌های نفتی در منطقه کرمانشاه انجام گرفت.

وی با اشاره به رشد ۳۶ درصدی سهم بنزین سوپر مصرفی در منطقه، اظهارکرد: طی یکسال گذشته با استقبال شهروندان سهم بنزین سوپر مصرفی در کرمانشاه به ۱۲ میلیون لیتر رسید.

به گفته مرادی توزیع بنزین معمولی در استان کرمانشاه ۵۰۰  میلیون لیتربوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹ درصد افزایش داشته است.

این مسؤول میزان مصرف نفت سفید استان کرمانشاه در سال ۹۶ را ۱۴۸  میلیون لیتر عنوان و تصریح کرد: این رقم نسبت به سال پیش از آن حدود  ۱۲ درصد کاهش داشته است.

مرادی با تاکید براینکه حدود ۶۳۲  میلیون لیتر نفت‌کوره در استان مصرف شده که نسبت به مدت مشابه سال ۹۵  کاهش ۸ درصدی را نشان می‌دهد، عنوان کرد: مصرف این فرآورده نفتی در همین بازده زمانی نسبت به سایرفرآورده‌ها و کنترل مصرف آن، گام بسیار موثری در بهینه سازی مصرف سوخت استان محسوب می‌شود.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان کرمانشاه به مصرف ۷۵۵ میلیون لیتر فرآورده نفت‌گاز طی سال ۹۶ در این منطقه اشاره کرد و گفت: این میزان مصرف فرآورده نفتی در مقایسه با مدت مشابه سال ۹۵ افزایش ۵ درصدی دارد.

افزایش ۷ درصدی مصرف سی ان جی

مرادی همچنین از افزایش مصرف سی ان جی در سال گذشته خبر داد و افزود: ۱۸۳ میلیون کیلوگرم سی ان جی مصرف و توزیع شد که رشدی ۷ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال ۹۵ نشان می دهد.

به گفته وی، افزایش حدود ۱۲ میلیون کیلوگرم مصرف سی ان جی در سال ۹۶ نسبت به سال ۹۵ موجب صرفه جویی معادل ۱۶ میلیون لیتر بنزین شده است.

اخبار مرتبط

نظرات