رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین، پنجمین جشواره منطقه ای تئاتر معلولین زاگرس جشنواره با حضور ۱۹ گروه از شهرهای کرمانشاه –ایلام-کردستان-همدان-لرستان برگزار می شود. در روز جمعه نمایش “قلبمه‌ها” در پلاتو مجتمع تئاتر شهر تالار انتظار در میدان آزادگان و نمایش “ماده هفت” و “ما میتونیم”  احمدی در فضای باز این مجتمع  اجرا خواهند داشت. […]

به گزارش خبرنگار میلکان آنلاین، پنجمین جشواره منطقه ای تئاتر معلولین زاگرس جشنواره با حضور ۱۹ گروه از شهرهای کرمانشاه –ایلام-کردستان-همدان-لرستان برگزار می شود.

در روز جمعه نمایش “قلبمه‌ها” در پلاتو مجتمع تئاتر شهر تالار انتظار در میدان آزادگان و نمایش “ماده هفت” و “ما میتونیم”  احمدی در فضای باز این مجتمع  اجرا خواهند داشت. همچنین “من می خواهم ماه شوم “در سالن شماره ۲ و “زنه کشو” در فضای باز و “خان خل خان” به کارگرد انی نر گس سور ی و یاسر پاشلیی  در  پلاتو به اجرا می رود .

در دومین روز اجرای جشنواره صبح روزشنبه (۲دی ۹۶) نمایش‌های ” فرغونی پر از امید”، “من یک دوم ” و”پروفسور بالتازار” از استانهای کردستان، همدان و ایلام در فضای باز و پلاتو مجتمع  روی صحنه خواهند رفت و  “نقش فروش” ، “ساعت ۵شد بابا” ، “ازدواج کوچک” و “خروس زری” به ترتیب از استانهای کردستان، کرمانشاه، همدان و کردستان به روی صحنه می روند.

درآخرین روز اجرا یکشنبه(۳دی ماه ۹۶) نمایش” کوچ” از کردستان ،”اول شخص مفرد” از ایلام، “سمای دستان” از کردستان و “تنها نیستیم” از سلیمانیه که به صور ت مهمان به اجر ا می رود و “رونمایی از درد” از ایلام و “روزی که هرلب” از کرمانشاه به عنوان آخرین اجراهای جشنواره اجرا خواهند داشت .

اختتاحیه این جشنواره روز دوشنبه صبح با معرفی برگزیدگان در سالن اصلی تاتر شهر در میدا ن ازادگان برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات