رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه:

قدرت کنونی ایران است که ترامپ را عصبانی کرده است

نماینده ولی فیه در کرمانشاه عصر امروز چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه استانداران سابق و جدید کرمانشاه که در محل سالن جلسات شهدای دولت استانداری برگزارشد، یکی از وظایف مسئولان و مردم را نصرت دادن به نظام و جمهوری اسلامی ایران خواند و اظهارداشت: این نصرت رزمندگان و شهدا در ۸ سال جنگ تحمیلی […]

نماینده ولی فیه در کرمانشاه عصر امروز چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه استانداران سابق و جدید کرمانشاه که در محل سالن جلسات شهدای دولت استانداری برگزارشد، یکی از وظایف مسئولان و مردم را نصرت دادن به نظام و جمهوری اسلامی ایران خواند و اظهارداشت: این نصرت رزمندگان و شهدا در ۸ سال جنگ تحمیلی بود که امرور ایران در جهان به عنوان یک کشور بزرگ مطرح است.

به گزارش خبرنگار میلکان، آیت الله مصطفی علماادامه داد: اگر رئیس جمهور آمریکا بر علیه ایران تند صحبت می کند به دلیل قدرت کنونی و اثرگذاری ایران است که کارهای آن ها را خنثی کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به قدرت نفوذ ایران در کشورهای منطقه، تاکید کرد: این قدرت و این نفوذ با نصرت و یاری فرزندان این کشور درست شده است.

وی با بیان اینکه امروز روزی است که باید نصرت کنیم، گفت: اگر با دست خالی و با مدیریت و با تدبیر و با فکر حرکت کنیم این استان، استان زرخیز و مستعدی است. همه باید مدیریت کنیم و دست به دست دهم دهیم و در کارها نصرت کنیم.

آیت الله علما با بیان اینکه مقام معظم رهبری رهبری در سخنان سالهای گذشته خود ایران را ام القری خوانده اند، یادآورشد: ما باید به این ام القری شکل و شمایل دهیم و بروز و ظهور دهیم.
وی با تاکید بر اینکه استاندار جدید باید موضوع اشتغال، مسکن و ازدواج جوانان را مورد توجه جدی قرار دهد، عنوان کرد: خیلی از این مسائل با رفاقت، همدلی و صداقت انجام می گیرد.

اخبار مرتبط

نظرات