رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

استاندار كرمانشاه درپيامي درگذشت ” محمدرضا شجريان” استاد برجسته آواز ايران را تسليت گفت.   به گزارش میلکان آنلاین؛ در متن پيام هوشنگ بازوند آمده است: درگذشت خسرو آواز ايران زمين و خالق نواي ماندگار ربنا همزمان با اربعين حسيني موجب اندوه، تأسف و تأثر فراوان شد. ضايعه فقدان اسطوره ماندگار هنر و موسيقي كه […]

استاندار كرمانشاه درپيامي درگذشت ” محمدرضا شجريان” استاد برجسته آواز ايران را تسليت گفت.

 

به گزارش میلکان آنلاین؛ در متن پيام هوشنگ بازوند آمده است:

درگذشت خسرو آواز ايران زمين و خالق نواي ماندگار ربنا همزمان با اربعين حسيني موجب اندوه، تأسف و تأثر فراوان شد.

ضايعه فقدان اسطوره ماندگار هنر و موسيقي كه در طول نيم قرن با آواي آسماني و عرفاني ميراثي جاودان براي مردمان اين سرزمين به يادگار گذاشت، بسيار دردناك و غم انگيز است و دوستداران فرهنگ، هنر و آحاد مردم را اندوهناك ساخت.

اين نماد فرهنگ و تمدن كهن ايران و قاري برجسته قرآن كريم، شخصيتي وارسته، پاك و فرهيخته داشت و با تواضع هميشگي به عنوان يكي از بهترين خواننده هاي تاريخ موسيقي ايران و صاحب مكتب در جایگاه معلم و استادي يگانه نیز در اوج بزرگي و عظمت، پشتوانه اي ارزشمند براي موسيقي آينده و هنرجويان را نيز به يادگار گذاشت كه گنجينه اي بي بديل براي دوستداران فرهنگ و ادب پارسي است.

اينجانب ضمن عرض تسليت به هموطنان عزيز، اهالي فرهنگ، هنر و موسيقي و ابراز همدردي عميق با خانواده محترم، فرزند شايسته و هنرمند گرامي جناب آقاي همايون شجريان و مردم هنردوست كرمانشاه از درگاه احديت براي این بزرگمرد موسيقي ايران و استاد برجسته، علو درجات، آمرزش و شفاعت امام اربعين حضرت سيد الشهداء (ع) را مسألت مي نمايم.

بازوند

استاندار كرمانشاه

۱۷ مهرماه ۱۳۹۹

اخبار مرتبط

نظرات