رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

دادستان کرمانشاه گفت: در راستای اجرای ماده ۱۹۲ قانون آئین دادرسی کیفری در تلاشیم تا جایی که قانون اجازه می‌دهد، در پرونده‌های ورودی به دادسرا سازش ایجاد کنیم. به گزارش میلکان آنلاین، شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه اظهار داشت: براین اساس طی ماه‌های گذشته در شعب مختلف دادسرای استان ایجاد صلح و […]

دادستان کرمانشاه گفت: در راستای اجرای ماده ۱۹۲ قانون آئین دادرسی کیفری در تلاشیم تا جایی که قانون اجازه می‌دهد، در پرونده‌های ورودی به دادسرا سازش ایجاد کنیم.

به گزارش میلکان آنلاین، شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه اظهار داشت: براین اساس طی ماه‌های گذشته در شعب مختلف دادسرای استان ایجاد صلح و سازش در پرونده‌ها در دستور کار قرار گرفته و خوشبختانه توفیقات بسیار خوبی نیز در این رابطه داشته ایم.
وی افزود: طبق آمار‌ها هر ماه بصورت میانگین حدود چهار هزار پرونده به دادسرای استان کرمانشاه وارد می‌شود که می‌توان درصد قابل توجهی از آن‌ها را از طریق میانجیگری و صلح و سازش مختومه کرد.
کرمی خاطرنشان کرد: قطعا ایجاد هر پرونده قضایی تبعات منفی را برای طرفین پرونده یعنی هم شاکی و هم متشاکی به دنبال دارد، لذا باید بتوانیم پرونده‌هایی که قابلیت سازش را دارند در همان ابتدا از طریق مسالمت آمیزی مختومه کنیم.
دادستان کرمانشاه گفت: کاهش تعداد ورودی به زندان‌های استان از هدف‌های مهم دیگری است که با ایجاد صلح و سازش در پرونده‌ها آن را دنبال می‌کنیم.

اخبار مرتبط

نظرات