رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

عبدالله مرادی – میلکان با جستجویی در اخبار چندسال اخیر می بینید که مسئولین ارشد استان از استاندار و معاونین تا مدیران کل چقدر وعده آغاز عملیات و افتتاح پروژه های بزرگ داده اند و یکی از آنها عملی نشده است. می‌خواهیم بدانیم وعده زمانی «بزودی» چقدر طول می کشد؟ چند سال است که قول […]

عبدالله مرادی – میلکان

با جستجویی در اخبار چندسال اخیر می بینید که مسئولین ارشد استان از استاندار و معاونین تا مدیران کل چقدر وعده آغاز عملیات و افتتاح پروژه های بزرگ داده اند و یکی از آنها عملی نشده است.

می‌خواهیم بدانیم وعده زمانی «بزودی» چقدر طول می کشد؟ چند سال است که قول می دهید که به زودی کلنگ پالایشگاه آناهیتاکه جدیدا به پتروپالایشگاه تغییر یافته، پتروشیمی اسلام آبادغرب، بندرخشک و… به زمین زده می شود؟ پالایشگاه آناهیتا برای چندمین بار قرار است طی ۱۵ سال اخیر مجدد کلنگ بخورد؟

از مناطق ویژه اقتصادی اسلام آبادغرب و منطقه ویژه قصرشیرین چه بهره‌برداری‌هایی کرده اید؟ منطقه آزاد قصرشیرین را چکار کردید؟حدود ۱۰ سال است که هر بار وعده افتتاح قوطی سازی، بیو ایمپلنت، ایلیاذرت، بیواتانول، کاغذسازی و… را می‌دهید پس چه شد؟ کدام آینده درخشان را وعده می دهید؟

دیگر از زدن تیتر این وعده های بعید خسته شده ایم مردم هم مطمئنا مار اشریک این دروغ‌ها می دانند.ما به نوبت خودمان از مردم عذرخواهی می‌کنیم، ما تنها منعکس کننده این وعده ها هستیم.

اخبار مرتبط

نظرات