رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه:

اسناد اداره کل راه و شهرسازی استان الکترونیکی آرشیو می شود

معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی کرمانشاه از اجرای آرشیو الکترونیکی اسناد در این اداره کل خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین؛ نعمت مرادی معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: عملیات آرشیو الکترونیکی اسناد بایگانی با حضور نمایندگان حوزه های مختلف این […]

معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی کرمانشاه از اجرای آرشیو الکترونیکی اسناد در این اداره کل خبر داد.

به گزارش میلکان آنلاین؛ نعمت مرادی معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: عملیات آرشیو الکترونیکی اسناد بایگانی با حضور نمایندگان حوزه های مختلف این اداره کل آغاز شده است.

مرادی با اشاره به احکام ابلاغ شده برای اعضای پروژه آرشیو اسناد الکترونیک از سوی مدیرکل افزود: با مکانیزه کردن پرونده های بایگانی و آرشیو اسناد به صورت الکترونیکی، کلیه پرونده ها قابلیت ردیابی از طریق سیستم را خواهند داشت.

وی توضیح داد: در این پروسه، عملیات پرونده خوانی و آرشیو اسناد به صورت همزمان و با حضور نمایندگان واحد های مختلف اداره انجام خواهد شد.

معاون املاک و حقوقی این اداره کل بیان کرد: همچنین در روند این اقدام کلیه پرونده های کاغذی موجود در بایگانی به ترتیب و بر اساس تاریخ اسکن و ثبت و ضبط خواهد شد.

مرادی افزود: این فرآیند با هدف ساماندهی پرونده های موجود در بایگانی که مهم ترین آن ها مربوط به بخش املاک و حقوقی و البته سایر حوزه های اداره کل راه و شهرسازی استان می باشد، صورت می گیرد و تمام مراحل کار تحت نظارت مدیر پروژه، ناظر پروژه و مسوولIT  انجام می شود.

وی در پایان گفت: با توجه به گستردگی کار و تنوع موضوعات پرونده ها و حوزه های مختلف درگیر با آن، به جهت رفع ابهام و سوالات احتمالی از تمام حوزه های مرتبط با این موضوع یک نماینده انتخاب شده که در فرآیند اجرای این پروژه همکاری می کنند و ابلاغ داخلی آنان نیز به ایشان ارجاع داده خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات