رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October
  • شنبه 7 تیر 1399 - 06:12
  • کد خبر : 11386
  • مشاهده : 166 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : شورای حل اختلاف ویژه صنعت، معدن و تجارت باعث حفظ شان فعالین این حوزه می‌شود

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه بیان داشت: موضوع تولید به صورت جدی مورد حمایت قرار گرفته است و تا جای که ممکن است نمی‌گذاریم مشکلی برای کارفرما، تولیدکننده و واحد تولیدی به وجود بیاید. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری میلکان آنلاین، محسن دارابی در آیین افتتاح شعبه شورای حل اختلاف صنعت ، […]

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه بیان داشت: موضوع تولید به صورت جدی مورد حمایت قرار گرفته است و تا جای که ممکن است نمی‌گذاریم مشکلی برای کارفرما، تولیدکننده و واحد تولیدی به وجود بیاید.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری میلکان آنلاین، محسن دارابی در آیین افتتاح شعبه شورای حل اختلاف صنعت ، معدن و تجارت استان کرمانشاه عنوان کرد: اگر بانک مسئله یا مشکلی با افراد دارد نمی تواند تولید را زمین‌گیر کند، این باعث خرسندی ما است.
وی افزود : امروز شاهد افتتاح شعبه حل اختلاف در شهرستان کرمانشاه خواهیم بود پس از تلاش‌های بی‌دریغ جناب توسلی زاده و رئیس شورا های حل اختلاف استان بر اساس تفاهمنامه‌ای که وزارت صنعت معدن و تجارت با قوه قضاییه داشتند این کار انجام شد.
رییس سازمان صمت این کار را بسیار تاثر گذار دانست و گفت: رسالت شعبه شورای حل اختلاف مصالحه بین افراد است. همه باید تلاش کنیم تا راهرو های دادگستری خلوت شود و موضوعات بین خودمان با کمک دوستان و اهل‌فن همین جا حل و فصل کنیم.
وی ادامه داد: این کار باعث حفظ شان کارآفرین ، صنعتگرو تولید کننده می شود.
دارابی تصریح کرد: شعبه شهرستان کرمانشاه افتتاح شد و استان را به مناطق مختلف تقسیم کرده‌ایم. قرار است حوزه اورامانات با محوریت روانسر، اسلام‌آبادغرب وکرند با محوریت اسلام‌آبادغرب، شهرستان غربی با محوریت سرپل‌ذهاب و شهر ستان شرقی با محوریت صحنه یا سنقر شعبات دیگر را راه اندازی می‌کنیم. امیدواریم بتوانیم گامی موثری در راستای حل و فصل مسائل و موضوعات بین افراد با بخش خصوصی بین بخش خصوصی با افراد و… باشد.

اولین شعبه شورای حل اختلاف ویژه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه با حضور دادستان کرمانشاه، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری،رئيس کل و رئیس‌ شوراهای حل اختلاف استان ، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ، مهندس کردستانی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی، مهندس شکری رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت، اعضای هیأت‌ مدیره خانه صنعت،معدن و تجارت استان کرمانشاه و تعدادی از مدیران واحدهای صنعتی و معدنی برگزار شد .
در این مراسم احکام اعضای شورای‌ حل اختلاف ویژه صنعت توسط دادستان محترم اهداء و شعبه ویژه افتتاح گردید .

اخبار مرتبط

نظرات