رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: بیش از ۳۹ کیلومتر از راه‌های استان در قالب طرح ابرار بهسازی می شود. به گزارش میلکان آنلاین؛ فریبرز کرمی گفت درباره اجرای طرح ابرار با بیان اینکه این طرح اقدامی برای آسفالت راه‌های روستایی دارای اولویت است، اظهار داشت: این طرح برای احداث و […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: بیش از ۳۹ کیلومتر از راه‌های استان در قالب طرح ابرار بهسازی می شود.

به گزارش میلکان آنلاین؛ فریبرز کرمی گفت درباره اجرای طرح ابرار با بیان اینکه این طرح اقدامی برای آسفالت راه‌های روستایی دارای اولویت است، اظهار داشت: این طرح برای احداث و بهسازی ۵۵۰۰ کیلومتر از راه‌های روستایی کشور در دست اجرا قرار دارد.

وی افزود: در این طرح قرار است در مدت دو سال پنج هزار و ۵۰۰ کیلومتر از راه‌های روستایی کشور که مناسب سازی نشده مورد بهسازی و احداث قرار گیرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه هدف از اجرای طرح ابرار را در مرحله اول شامل ساخت و تکمیل ۲۰۰۰ کیلومتر راه روستایی در سطح کشور تا پایان سال گذشته بوده و در مرحله دوم ساخت و تکمیل ۳۰۰۰ کیلومتر راه روستایی در سطح کشور مدنظر است.

کرمی بیان داشت: اولویت پروژه‌ها تکمیل پروژه‌های نیمه‌کاره و تکمیل راه‌های روستایی بالای ۲۰ و ۵۰ خانوار فاقد راه آسفالت است.

وی عنوان کرد: در سطح استان کرمانشاه نیز طول کل تعهد شده برای اجرای پروژه‌های ابلاغی طرح ابرار به ۳۹.۳ کیلومتر می‌رسد که قرار است در ۱۶ نقطه استان شامل شهرستانهای کرمانشاه، اسلام آباد غرب، سرپل ذهاب، قصرشیرین، گیلانغرب، روانسر، پاوه، هرسین و سنقر مورد اجرا قرار گیرد.

این مسئول خاطر نشان کرد: متوسط پیشرفت فیزیکی در مجموع ۱۶ پروژه ابلاغی طرح ابرار در سطح استان کرمانشاه به ۵۰ درصد می‌رسد.

وی گفت: در حال حاضر ۱۰ کیلومتر از راه‌های روستایی در چهار محور روستایی واقع در شهرستانهای قصرشیرین و سنقر با پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصد اجرا شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه تصریح کرد: ۱۲ پروژه دیگر به طول تعهد شده ۲۹.۳ کیلومتر و پیشرفت فیزیکی ۳۵ درصد در سطح استان کرمانشاه در دست اقدام اس

اخبار مرتبط

نظرات