رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

در نشستی که با حضور معاون بهداشتی دانشگاه،مسئول آزمایشگاههای معاونت درمان دانشگاه، و مسئولان آزمایشگاههای تشخیصی کرونا در استان و تعدادی از مدیران گروه و کارشناسان معاونت بهداشتی دانشگاه در این معاونت برگزار شد،درخصوص راهکارهای افزایش ظرفیت تست های آزمایشگاهی کرونا در استان بحث و تبادل نظر شد. به گزارش میلکان آنلاین،دکتر شکیبا معاون بهداشتی […]

در نشستی که با حضور معاون بهداشتی دانشگاه،مسئول آزمایشگاههای معاونت درمان دانشگاه، و مسئولان آزمایشگاههای تشخیصی کرونا در استان و تعدادی از مدیران گروه و کارشناسان معاونت بهداشتی دانشگاه در این معاونت برگزار شد،درخصوص راهکارهای افزایش ظرفیت تست های آزمایشگاهی کرونا در استان بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش میلکان آنلاین،دکتر شکیبا معاون بهداشتی دانشگاه :جهت کنترل موارد مشکوک به ویروس کروناظرفیت انجام نمونه های آزمایشگاهی کرونا ویروس در سطح استان افزایش خواهد یافت.

وی افزود:انجام آزمایش کرونا کار دشوار و زمانبری است که باید در نهایت دقت و بالاترین شرایط ایمنی انجام شود تا نتایج درستی را به دست بدهد و همکاران آزمایشگاهی ما نیز نباید آلوده شوند.

شکیبا ادامه داد: در روز گذشته تعداد ۷۳۷ نمونه آزمایش شده است که تا کنون ۲۵ هزار و ۴۱۱ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در استان انجام شده است.

وی در پایان گفت:هر چقدر ظرفیت نمونه‌گیری ما بیشتر شود بهتر است چون تعداد مبتلایان بیشتری شناسایی می‌شود و بیماری بهتر کنترل خواهد شد.

 

اخبار مرتبط

نظرات