رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Monday 18 October

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: بهزیستی و دادستانی در زمینه های مختلف رسیدگی به  مسائل کودکان کار و خیابانی، مراکز شبه خانواده، دختران و زنان آسیب دیده اجتماعی، کمپ ماده ۱۶ و … دارای ارتباط کاری نزدیک و پیوسته هستند. به گزارش میلکان آنلاین؛رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی با دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه دیدار […]

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: بهزیستی و دادستانی در زمینه های مختلف رسیدگی به  مسائل کودکان کار و خیابانی، مراکز شبه خانواده، دختران و زنان آسیب دیده اجتماعی، کمپ ماده ۱۶ و … دارای ارتباط کاری نزدیک و پیوسته هستند.

به گزارش میلکان آنلاین؛رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی با دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه دیدار کرد.در این دیدار که با حضور تعدادی از معاونین و مدیران بهزیستی استان در محل دفتر دادستان برگزار شد، شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه گفت: بهزیستی حوزه پراهمیتی است و تا حدودی با وظایف متعدد این نهاد حمایتی آشنایی دارم.

وی ضمن با اشاره به اینکه بهزیستی یک حوزه حساس، مهم و فوق احساسی می باشد، افزود: وظایف بهزیستی هر روز در حال گسترده تر شدن است و نیاز به بازیابی دارد و ما در دادستانی  نیز به عنوان کارگزار نظام از تمام ظرفیت های قانونی برای حمایت از این نهاد خدمتگزار استفاده خواهیم کرد و امیدواریم بتوانیم در راستای خدمت به جامعه هدف بهزیستی گامی برداریم.

رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان نیز اظهار داشت: به لحاظ ارتباط کاری گستره بهزیستی با دستگاه قضایی در بحث پیشگیری و کاهش آسیبهای اجتماعی، نیازمند همراهی، مساعدت و همکاری دادستانی محترم هستیم.

وی گفت: بهزیستی و دادستانی در زمینه های مختلف رسیدگی به  مسائل کودکان کار و خیابانی، مراکز شبه خانواده، دختران و زنان آسیب دیده اجتماعی، کمپ ماده ۱۶ و … دارای ارتباط کاری نزدیک و پیوسته هستند.

وی با اشاره به اینکه بودجه های دولتی کفاف هزینه های توانمند سازی مددجویان را نمی دهد، گفت : به منظور حل مشکلات معیشتی و اشتغال مددجویان تحت پوشش بهزیستی، از دستگاه های دولتی و خیرین در راستای کمک به این نهاد حمایتی، دعوت نموده ایم.

اخبار مرتبط

نظرات