رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 23 October

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه از آغاز َ‌خط کشی معابر سطح شهر کرمانشاه خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین؛محسن ارجمندی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اظهار داشت: با توجه به آغاز سال جدید و تاکید ویژه شهردار محترم کرمانشاه بر موضوعات ترافیکی عملیات خط کشی معابر درجه یک و درجه […]

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه از آغاز َ‌خط کشی معابر سطح شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش میلکان آنلاین؛محسن ارجمندی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اظهار داشت: با توجه به آغاز سال جدید و تاکید ویژه شهردار محترم کرمانشاه بر موضوعات ترافیکی عملیات خط کشی معابر درجه یک و درجه ۲ سطح مناطق کرمانشاه خط‌کشی میشوند.

وی ادامه داد: بر اساس این تصمیم و با همت شهردار منطقه ۲، معابر اصلی و فرعی این منطقه که یکی از مناطق پر تردد و پر اهمیت از حیث بار ترافیکی است خط‌کشی شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه در خصوص این اقدام گفت: منطقه دو شهر کرمانشاه نخستین منطقه برای خط کشی معابر بود و بعد از این در صورت مساعد بودن وضعیت روسازی تمامی مناطق باقی مانده به نوبت خط کشی می شوند.

ارجمندی بیان داشت: خط کشی های این معابر توسط خودرو خط کشی اتوماتیک انجام شده و ادامه داد در منطقه ۲ به متراژ ۲۰ هزار متر خط کشی صورت گرفته است و نوع رنگ بکار رفته از رنگهای نانو است که درشب درخشندگی و در دراز مدت ماندگاری بالایی دارد.
وی در پایان گفت: متراژ تمامی معابردرجه یک و درجه ۲ سطح مناطق ۸ گانه حدودا ۱۹۴ کیلومتر است که تا اواسط تابستان عملیات خط کشی به پایان میرسد

 

اخبار مرتبط

نظرات