رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

معاون برنامه ریزی شرکت برق منطقه‌ای غرب به تشریح فعالیت‌های شاخص شرکت برق منطقه‌ای غرب در حوزه برنامه ریزی و مطالعات شبکه با هدف عبور موفق از پیک بار و افزایش صادرات برق در سال ۱۳۹۸ پرداخت. به گزارش میلکان آنلاین ” کامبیز اکیا” معاون برنامه ریزی این شرکت با اشاره به فعالیت های انجام […]

معاون برنامه ریزی شرکت برق منطقه‌ای غرب به تشریح فعالیت‌های شاخص شرکت برق منطقه‌ای غرب در حوزه برنامه ریزی و مطالعات شبکه با هدف عبور موفق از پیک بار و افزایش صادرات برق در سال ۱۳۹۸ پرداخت.

به گزارش میلکان آنلاین ” کامبیز اکیا” معاون برنامه ریزی این شرکت با اشاره به فعالیت های انجام شده در حوزه برنامه ریزی و مطالعات شبکه گفت: در حوزه برنامه ریزی و مطالعات شبکه اقدام به تشکیل جلسات در محل کارخانجات صنایع سنگین منطقه با حضور مدیران عامل و انرژی شرکت‌ها به ‌منظور جلب مشارکت صنایع در کاهش بار در زمان پیک نموده که منجر به عبور موفقیت آمیز از پیک بار شبکه در سال ۹۸ گردید .

ایشان در ادامه افزودند:در همین راستا همچنین به اجرای طرح ملی اولویت بندی پروژه های انتقال و فوق توزیع به روش تاپسیس و اولویت بندی پروژه های طرح انتقال در سال ۱۳۹۹ پرداختیم و در ادامه با انجام مطالعات تعیین پتانسیل های افزایش صادرات برق به عراق به مکاتبات مربوطه با شرکت توانیر و بررسی ظرفیت های موجود و امکان توسعه آن اقدام نمودیم.

اکیا با اشاره به مبادله موافقتنامه با استانداری و سازمان برنامه و بودجه استان‌ های کرمانشاه و ایلام گفت: برای تأمین برق دو شرکت سرمایه گذار خارجی در شهرک های صنعتی زاگرس و مرصاد و ایجاد زیرساخت تأمین برق شرکت فولاد زاگرس ایوان توافقاتی انجام گرفت که منجر به مبادله توافقنامه ای بین طرفین گردید.

وی در پایان افزود: تکمیل و تأیید کتابچه برآوردبار سال ۱۴۰۷-۱۳۹۷ منطقه با هماهنگی دفتر برنامه‌ریزی تلفیقی توانیر از دیگر دستاوردهای این شرکت در حوزه برنامه ریزی و مطالعات شبکه در سال ۹۸  بوده است.

اخبار مرتبط

نظرات