رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه با شیوع بیماری کرونا بیش از شش هزار سبد بهداشتی و حمایتی به ارزش یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در میان نیازمندان توزیع شده، گفت: همچنین تاکنون بیش از ۱۰۰ هزار ماسک بهداشتی در کارگاه های خیاطی مددجویان تحت حمایت این نهاد به صورت جهادی […]

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه با شیوع بیماری کرونا بیش از شش هزار سبد بهداشتی و حمایتی به ارزش یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در میان نیازمندان توزیع شده، گفت: همچنین تاکنون بیش از ۱۰۰ هزار ماسک بهداشتی در کارگاه های خیاطی مددجویان تحت حمایت این نهاد به صورت جهادی و رایگان تولید شده است.

به گزارش میلکان آنلاین، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه در دیدار با آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه ضمن ارائه گزارش عملکردی از اقدامات این نهاد در سال ۹۸ و برنامه های اجرایی برای مقابله با بیماری کرونا، گفت: تاکنون خیران و مراکز نیکوکاری بیش از یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان برای تهیه اقلام بهداشتی و ضدعفونی به خانوارهای مددجو کرمانشاهی اهدا کرده اند.

رخصی عنوان کرد: با این میزان کمک بیش از شش هزار سبد بهداشتی حاوی اقلام ضدعفونی و مواد شوینده و همچنین اقلام حمایتی همچون برنج، مرغ، گوشت و روغن برای خانوارهای نیازمند در استان خریداری شده است.

وی همچنین به ساخت ۱۰۰ هزار ماسک بهداشتی در کارگاه های خیاطی مددجویان تحت حمایت این نهاد اشاره کرد و ادامه داد: این ماسک ها در ۱۰ کارگاه اشتغال مددجویان کرمانشاهی به صورت جهادی و رایگان تولید شده اند.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه در ادامه به برنامه های اجرایی و پیش روی این نهاد در ماه مبارک رمضان اشاره و تاکید کرد: یکی از برنامه های اصلی کمیته امداد در این ماه مبارک ایجاد ستاد مواسات و همدلی برای کمک مومنانه به فقرا و نیازمندان به منظور اجرای بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در نیمه شعبان است.

محسن رخصی با بیان اینکه در بیانات رهبری ماه رمضان به ماه انفاق و احسان تعبیر شده، تصریح کرد: امیدواریم کرمانشاهیان خیر با پیوستن به رزمایش بزرگ مواسات و همدلی یاری رسان نیازمندان در ماه مبارک رمضان و شرایط سخت بیماری کرونا باشند

اخبار مرتبط

نظرات