رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به اهدای یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان کمک موردی ویژه به نیازمندان غیر تحت حمایت کرمانشاهی برای مقابله با بیماری کرونا ویروس، گفت: این اعتبار از محل کمک های بنیاد مستضعفان اهدا شده است. به گزارش میلکان آنلاین، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره […]

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به اهدای یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان کمک موردی ویژه به نیازمندان غیر تحت حمایت کرمانشاهی برای مقابله با بیماری کرونا ویروس، گفت: این اعتبار از محل کمک های بنیاد مستضعفان اهدا شده است.

به گزارش میلکان آنلاین، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به شیوع بیماری کرونا و بروز آثار و تبعات منفی در امور معیشتی خانواده ها به ویژه خانواده های نیازمند و صاحبان مشاغل و کسب و کارهای خرد، گفت: بنیاد مستضعفان با عنایت ویژه مهندس فتاح یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان کمک موردی ویژه بلاعوض به نیازمندان کرمانشاهی اهدا کرده است.

رخصی عنوان کرد: این کمک به نیازمندان واجد شرایط غیر تحت حمایت شناسایی شده از سوی این نهاد به ویژه ساکنین حاشیه شهرها با اولویت مشاغلی که درآمد آنها تحت تاثیر بیماری کرونا با کاهش مواجه شده است تعلق می گیرد.

رخصی تصریح کرد: خانواده های یک نفره از کمک موردی ۱۵۰ هزار تومانی، دو نفره ۲۵۰ هزار تومانی، سه نفره ۳۵۰ هزار تومان، چهار نفره ۴۵۰ هزار تومانی و پنج نفره و بیشتر از کمک موردی ۵۰۰ هزار تومانی بنیاد مستضعفان بهره مند می شوند.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه تاکید کرد: کمک های موردی دراسرع وقت بعد از شناسایی نیازمندان واجدشرایط به حساب سرپرستان این خانوارها واریز می شود

اخبار مرتبط

نظرات