رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

دستگاه تولید نیمه اتوماتیک تولید ماسک سه لایه به همت گروه جهادی نصر و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه راه اندازی و به بهربرداری رسیده است. ‌ به گزارش میلکان آنلاین؛ این خط تولید ماسک که ظرفیت تولید روزانه بیش از ۵۰ هزار ماسک سه لایه را دارا می باشد، به همت جوانان […]

دستگاه تولید نیمه اتوماتیک تولید ماسک سه لایه به همت گروه جهادی نصر و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه راه اندازی و به بهربرداری رسیده است.


به گزارش میلکان آنلاین؛ این خط تولید ماسک که ظرفیت تولید روزانه بیش از ۵۰ هزار ماسک سه لایه را دارا می باشد، به همت جوانان بسیجی گروه جهادی نصر و  حمایت و همکاری شهردار کرمانشاه و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه به بهربرداری رسیده است.
سعید طلوعی شهردار کرمانشاه در بازید از شروع بکار آزمایشی این خط تولید ابراز امیدواری کرد با تامین پارچه مورد نیاز این دستگاه بخشی از نیاز استان در این حوزه مرتفع شود.

علی مهرنگار مدیر گروه جهادی نصر نیز در این دیدار ضمن تشریح کارکرد خط تولید  ماسک از آمادگی این گروه جهادی برای تولید دیگر دستگاه های مورد نیاز در این حوزه خبر داد.

با نظر هیات مدیره این گروه جهادی شامل شهردار کرمانشاه، فرمانده قرارگاه منطقه ای سپاه در غرب، فرماندار کرمانشاه، مدیر گروه جهادی نصر و رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه، کلیه عواید این خط تولید به امور خیریه و کمک به نیازمندان اختصاص خواهد یافت.

اخبار مرتبط

نظرات