رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: به منظور بخشش اجاره بهای مهدهای کودک در تعطیلات ناشی از کرونا پویش همدلی راه اندازی شده است. به گزارش میلکان آنلاین؛فاطمه رضوان مدنی اظهار داشت: با توجه به هزینه سنگین مهد های کودک بویژه موضوع اجاره بها ، پرسنل و کاهش شدید درآمد این مراکز و خطر تعطیلی […]

مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: به منظور بخشش اجاره بهای مهدهای کودک در تعطیلات ناشی از کرونا پویش همدلی راه اندازی شده است.

به گزارش میلکان آنلاین؛فاطمه رضوان مدنی اظهار داشت: با توجه به هزینه سنگین مهد های کودک بویژه موضوع اجاره بها ، پرسنل و کاهش شدید درآمد این مراکز و خطر تعطیلی آنها پویشی توسط افراد خیر و انسان دوست به نام پویش همدلی راه اندازی شده است .

وی افزود: این پویش با کمک مهد ها و کانون توسعه مهدهای استان و رسانه ها پیگیری می شود.

رضوان مدنی تصریح کرد: هدف از این پویش کمک به بقای مهد های کودک خسارت دیده است و در این پویش مالکان نیکوکار مقداری از اجاره را می بخشند.

مدیر کل بهزیستی کرمانشاه گفت: بهزیستی کشور و استان نیز ضمن حمایت از این پویش برای قدرشناسی از این اقدام خداپسندانه نشان “حامی کودک “را به این خیرین اهدا می کند و بعد از رفع بلای ویروس کرونا در مراسمی از همه این خیرین تقدیر خواهد شد.

وی افزود: از مالکان استدعا داریم از این عمل خیر حمایت کنند و رسانه ها نیز ما را در این راه نیکوکارانه یاری کنند.

اخبار مرتبط

نظرات