رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October
  • چهارشنبه 20 فروردین 1399 - 08:21
  • کد خبر : 9786
  • مشاهده : 258 بازدید
  • پیشخوان » میلکان
  • چاپ خبر : تجربه بحران ها کرمانشاه را در کنترل کرونا یاری داد
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه: 

تجربه بحران ها کرمانشاه را در کنترل کرونا یاری داد

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه اظهارداشت: استان کرمانشاه با استفاده از تجربه بحران های گذشته توانسته عملکرد قابل قبولی در کنترل بیماری کرونا را داشته باشد. به گزارش میلکان آنلاین؛محمد ابراهیم الهی تبار در نشست با اعضای ستاد کرونای استان با تقدیر از زحمات و تلاشهای شبانه روزی کادر درمانی استان گفت: عملکرد […]

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه اظهارداشت: استان کرمانشاه با استفاده از تجربه بحران های گذشته توانسته عملکرد قابل قبولی در کنترل بیماری کرونا را داشته باشد.

به گزارش میلکان آنلاین؛محمد ابراهیم الهی تبار در نشست با اعضای ستاد کرونای استان با تقدیر از زحمات و تلاشهای شبانه روزی کادر درمانی استان گفت: عملکرد برجسته کرمانشاه در کنترل بیماری کرونا حاصل همدلی اعضای ستاد کرونای استان، همراهی و مشارکت مردم و بهره گیری از تجربه بحران های گذشته در استان بوده است.

معاون استاندار کرمانشاه افزود: عملکرد استان در کنترل بیماری کرونا در سطح ملی مورد توجه  بوده و کرمانشاه تا کنون جایگاه مطلوبی در بین استانهای کشور داشته است.

الهی تبار در ادامه با تاکید بر ادامه راهبردهای پیشگیرانه و آگاهی بخش به جامعه برای کنترل بیماری کرونا افزود: همچنان باید جامعه را از خطرات شیوع این بیماری آگاه ساخت و هشدارهای لازم از سوی رسانه ها به شهروندان داده شود.

وی در ادامه با اشاره به غربالگری ۸۹/۲ درصد مردم استان در طرح ملی بسیج کرونا تصریح کرد: مبتلایان به بیماری کرونا تحت پوشش و پایش کادر بهداشت و درمان قرار می گیرند و نقاهتگاههایی برای افراد مبتلا در استان پیش بینی شده تا در طول درمان از جامعه فاصله داشته باشند.

معاون استاندار همچنین گفت: ضروری است که شهروندان و افراد مبتلا نسبت به مسئولیت فردی و مدنی خود در قبال جامعه آگاه شوند تا از تماس و حضور در اجتماعات خودداری کنند.

اخبار مرتبط

نظرات