رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

  فرمانده انتظامی شهرستان پاوه نیروی انتظامی و دستگاه قضایی را به عنوان دو عامل قدرتمند و موثر در ارتقاء امنیت جامعه دانست. به گزارش میلکان آنلاین، سرهنگ “حیدر حق جویان” در ديدار با معاون دادستان شهرستان پاوه گفت: تعامل وهمكاري اين دو دستگاه به عنوان دو دستگاه مكمل يكديگر مي تواند امنيت مطلوبي را […]

 

فرمانده انتظامی شهرستان پاوه نیروی انتظامی و دستگاه قضایی را به عنوان دو عامل قدرتمند و موثر در ارتقاء امنیت جامعه دانست.

به گزارش میلکان آنلاین، سرهنگ “حیدر حق جویان” در ديدار با معاون دادستان شهرستان پاوه گفت: تعامل وهمكاري اين دو دستگاه به عنوان دو دستگاه مكمل يكديگر مي تواند امنيت مطلوبي را در جامعه فراهم آورد.

وي با اشاره به شعار پلیس در نوروز ۹۹ سلامت خانواده امنیت جامعه گفت: ارتقاء امنیت در سطح جامعه مقوله ای جمعی است و همگان در راستاي تحقق اين شعار نقش خود را شناخته و به آن عمل کنند.

سرهنگ حق جویان ضمن تقدير از تعاملات شايسته مسئولان قضايي با انتظامي شهرستان افزود: حاصل تعامل و همکاري بين دستگاه قضا و نيروي انتظامي برقراری نظم و امنیتی است که به لطف خداوند در جامعه به وجود آمده و انشاءالله در پی ارتقاء آن هستیم.

در این دیدار بهمنی معاون دادستان پاوه نیز با اشاره به حضور چشمگیر و موثر پلیس در ایام نوروز بویژه در طرح مقابله با ویروس کرونا و مسئولیت ویژه در قرنطینه شهرستان گفت: نیروی انتظامی با برنامه ریزی و حضور حداکثری خود در جامعه آرامش ، آسایش و رضایت شهروندان را به خوبی فراهم كرد و اين امنیت و احساس امنیت در سطح جامعه کاملا محسوس، مشهود و قابل تحسین است .

وی در ادامه اجرای احکام قضایی ، رسیدگی به موقع به پرونده ها و رعایت حقوق شهروندی در شهرستان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: لازم است براي پيشگيري از وقوع جرايم به اقدامات پيشگيرانه ، فرهنگ سازی و آموزش هاي همگاني توجه بيشتري شود.

بهمنی همچنین در اين ديدار بر آمادگي هر چه بيشتر بمنظور تعامل و همكاري دو دستگاه تاكيد كرد.

اخبار مرتبط

نظرات