رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به راه اندازی کارگاه تولید ماسک و گان های یکبار مصرف بیمارستانی، گفت: این کارگاه ظرفیت تولید روزانه ۲۰ هزار ماسک و ۷۰۰ لباس ویژه پرستاران و پزشکان را دارا است. به گزارش میلکان آنلاین، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه در حاشیه افتتاح کارگاه […]

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به راه اندازی کارگاه تولید ماسک و گان های یکبار مصرف بیمارستانی، گفت: این کارگاه ظرفیت تولید روزانه ۲۰ هزار ماسک و ۷۰۰ لباس ویژه پرستاران و پزشکان را دارا است.

به گزارش میلکان آنلاین، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه در حاشیه افتتاح کارگاه تولید ماسک و لباس ویژه پرستاران و پزشکان که با حضور معاون اقتصادی استانداری، مدیران کل اقتصادی استانداری، سازمان صمت و سازمان فنی و حرفه‌ای برگزار شد، گفت: این کارگاه تولیدی به همت کمیته امداد و همکاری سازمان های فنی و حرفه ای و صمت ایجاد شده است.

رخصی ادامه داد: کارگاه مذکور ظرفیت تولید روزانه ۲۰ هزار ماسک و ۷۰۰ گان یکبار مصرف بیمارستانی را دارا است.

محسن رخصی با ابراز امیدواری به اینکه به مدد الهی به زودی کرونا را شکست خواهیم داد، تصریح کرد: در این کارگاه تولیدی از ظرفیت بالای مددجویان تحت حمایت جهت ساخت ماسک و گان یکبار مصرف بهره برده ایم.

 

اخبار مرتبط

نظرات