رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

رئیس اداره حفاظت محیط زیست گیلانغرب از دستگیری تعدادی از شکارچیان غیرمجاز در گیلانغرب خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین، در ایام نوروز پایش مناطق تحت مدیریت استان توسط محیط بانان بصورت شبانه روز انجام شد که در همین راستا تخلفاتی از سوی شکارچیان غیرمجاز ثبت و ضبط شد. روح اله شاه حسینی رئیس اداره […]

رئیس اداره حفاظت محیط زیست گیلانغرب از دستگیری تعدادی از شکارچیان غیرمجاز در گیلانغرب خبر داد.
به گزارش میلکان آنلاین، در ایام نوروز پایش مناطق تحت مدیریت استان توسط محیط بانان بصورت شبانه روز انجام شد که در همین راستا تخلفاتی از سوی شکارچیان غیرمجاز ثبت و ضبط شد.
روح اله شاه حسینی رئیس اداره حفاظت محیط زیست گیلانغرب گفت: در طی پایش مناطق تحت مدیریت شهرستان در ایام نوروز توسط محیط بانان این اداره، موفق شدیم ۴ اکیپ قبل از شروع به شکار را دستگیر کنیم.
وی افزود: همچنین از تعدادی دیگر از متخلفین شکار و صید، دو قطعه کبوتر، دو قطعه تیهو، یک قطعه کبک، یک مورد صید غیرمجاز ماهی و یک مورد نیز صید غیرمجاز سهره طلایی کشف و ضبط شدند.
شاه حسینی در ادامه گفت: برای این متخلفین پرونده تخلف محیط زیستی تشکیل و آنان جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست گیلانغرب در پایان تصریح کرد: پایش مناطق تحت مدیریت شهرستان همواره در دستور کار محیط بانان این اداره قرار داشته و همکاران ما بصورت ۲۴ ساعته در حال گشت و کنترل این مناطق هستند.
وی افزود: با متخلفین شکار و صید بصورت قاطع و قانونی برخورد خواهیم کرد و اجازه سوءاستفاده را به افراد سودجو نخواهیم داد.

 

اخبار مرتبط

نظرات