رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت:از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان کرمانشاه ارائه خدمات درمانی و تشخیصی در مراکز منتخب دانشگاه آغاز شده و در حال انجام است. به گزارش میلکان آنلاین  روشنی افزود: با اختصاص بیمارستان‌های گلستان و فارابی و محمد کرمانشاهی و سایر بیمارستان‌ها در شهرستان‌های استان، به درمان بیماران کرونایی […]

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت:از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان کرمانشاه ارائه خدمات درمانی و تشخیصی در مراکز منتخب دانشگاه آغاز شده و در حال انجام است.

به گزارش میلکان آنلاین  روشنی افزود: با اختصاص بیمارستان‌های گلستان و فارابی و محمد کرمانشاهی و سایر بیمارستان‌ها در شهرستان‌های استان، به درمان بیماران کرونایی پزشکان و پرستاران و کادر درمانی در این مراکز حضور یافته و با از خود‌گذشتگی و ایثار به درمان بیماران می‌پردازند.

وی اظهار داشت :حضور بیش از ۳۵۰ پزشک فوق تخصص، متخصص و عمومی و همچنین ۲۵۰۰ پرستار در شیفت‌های مختلف در این مراکز بسیار موثر می‌باشد.

به گفته وی راه‌اندازی مرکز بیماران حاد تنفسی (بیمارستان نسیم) در بیمارستان امام رضا (ع) با تعداد ۱۲ تخت مراقبت ویژه تنفسی و همچنین اضافه شدن ۷ تخت ویژه تنفس در بیمارستان فارابی از اقدامات انجام شده در هفت روز اخیر بوده است.

 

وی همچنین افزود: با برنامه ریزی‌های انجام شده در حال حاضر بیش از ۵۰۰ تخت بستری و ویژه در استان به درمان بیماران کرونا اختصاص داده شده است.

اخبار مرتبط

نظرات