رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

کرمانشاه معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از غربالگری و تب‌سنجی بیش از ۸۴۶ هزار نفر در ورودی و خروجی شهرهای استان برای مقابله با بیماری کرونا خبر داد. به نقل از ایسنا عادل شفیعی اظهار کرد: کار تب سنجی و غربالگری افراد برای مقابله با ویروس کرونا را از ۱۳ اسفندماه در […]

کرمانشاه معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از غربالگری و تب‌سنجی بیش از ۸۴۶ هزار نفر در ورودی و خروجی شهرهای استان برای مقابله با بیماری کرونا خبر داد.

به نقل از ایسنا عادل شفیعی اظهار کرد: کار تب سنجی و غربالگری افراد برای مقابله با ویروس کرونا را از ۱۳ اسفندماه در استان آغاز کردیم که تاکنون نیز ادامه دارد و تا امروز( ۹ فروردین) ۸۴۶ هزار و ۴۴ نفر تب سنجی شدند.

وی ادامه داد: از این تعداد ۲۸۶ نفر مشکوک به کرونا بودند که به مراکز درمانی ارجاع شدند.

به گفته معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه، کار تب‌سنجی افراد در ۳۵ پایگاه جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه در تمامی مبادی ورودی و خروجی شهرهای استان انجام می‌شود و همچنان ادامه دارد.

شفیعی از پای کار بودن ۲۶۲۱ نفر روز نیرو برای اجرای این طرح خبر داد و یادآور شد: ۵۵ دستگاه تب سنج نیز برای اجرای این طرح در اختیار داریم.

وی با بیان اینکه در پایگاه‌های هلال احمر علاوه بر تب‌سنجی و غربالگری خدمات دیگری نیز  ارایه شده، آموزش به افراد، توزیع ماسک، توزیع بروشور و … را از جمله این اقدامات برشمرد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه همچنین از احداث نقاهتگاه هلال احمر در شهرستان هرسین برای بیماران مبتلا به کرونا خبر داد و تاکید کرد: برای این نقاهگاه یک سالن ورزشی را تجهیز کردیم و اگر نیاز باشد در سایر نقاط استان نیز این کار را انجام می‌دهیم.

اخبار مرتبط

نظرات