رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

  بازدید سرزده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از واحدهای عملیاتی و کشیک آماده به کار برق مهندس مرآتی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از واحد های عملیاتی و کشیک آماده به کار برق، به صورت سرزده بازديد کرد. به گزارش میلکان آنلاین؛ مرآتی ضمن تبریک سال نو در سومین روز […]

 

بازدید سرزده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از واحدهای عملیاتی و کشیک آماده به کار برق

مهندس مرآتی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از واحد های عملیاتی و کشیک آماده به کار برق، به صورت سرزده بازديد کرد.

به گزارش میلکان آنلاین؛ مرآتی ضمن تبریک سال نو در سومین روز از تعطیلات نوروز ۹۹ از بخش ها و امورهای مختلف اين شرکت بازديد کرد.

وی ضمن نظارت بر نحوه اجرای فرآیندهای خدمات دهی به مشترکین، به اهمیت و حساسیت برق در زندگی امروز جامعه اشاره کرد و گفت؛ در شرايط فعلي و با توجه به شيوع ويروس کرونا در استان، پايداري برق از امور ضروري و لازم است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، اظهار داشت: در حال حاضر نیز با توجه به احتیاج مبرم مراکز بیمارستانی، بهداشتی و درماني به برق، تامين برق اين مراکز جزو امور اساسي شرکت است.

رئیس هیئت مدیره این شرکت با بیان اینکه تلاش‌های شبانه‌روزی مسئولان اجرایي و همدلي و همراهي مردم اين اميد را در دل همگان زنده نگه داشته است که با بسيج عمومي و اتحاد مردم و مسئولان کرونا را نيز شکست مي دهيم، گفت: شرکت توزيع نيروي برق استان کرمانشاه نيز در راستا با ديگر نهادها و سازمان هاي استان، از نخستين روزهاي اعلام شرايط ويژه اقدامات پدافندي خود را براي جلوگيري از شيوع کرونا ويروس آغاز نموده و با برقراري شرايط خاص، اقدامات مختلفي را در دستور کار قرار داده است.

وی در پایان تاکید کرد: در جهت رفاه حال مردم، خدمات رسانی به مشترکان به صورت غیرحضوری و از طریق سامانه تلفنی۱۲۱و سایت اينترنتي شرکت توزيع نيروي برق استان کرمانشاه به آدرس https://kpedc.ir  ارائه می‌شود.

 

اخبار مرتبط

نظرات