رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

  استاندار كرمانشاه گفت: با توجه به شرايط موجود و افزایش ترددهای غیرضروری در كرمانشاه، از مردم تقاضا و خواهش دارم كه در خانه هاي خود بمانند. به گزارش میلکان آنلاین؛ هوشنگ بازوند در بازدید از نقاهتگاه بیماران مبتلا به کرونا که توسط ارتش ایجاد شده، اظهار داشت: متاسفانه در شهر كرمانشاه مشاهده مي شود […]

 

استاندار كرمانشاه گفت: با توجه به شرايط موجود و افزایش ترددهای غیرضروری در كرمانشاه، از مردم تقاضا و خواهش دارم كه در خانه هاي خود بمانند.

به گزارش میلکان آنلاین؛ هوشنگ بازوند در بازدید از نقاهتگاه بیماران مبتلا به کرونا که توسط ارتش ایجاد شده، اظهار داشت: متاسفانه در شهر كرمانشاه مشاهده مي شود كه ترددها زياد و خيابان ها شلوغ است؛ بر این اساس از مردم كرمانشاه تقاضا و خواهش دارم كه به خاطر جان خود و عزيزان خود در خانه بمانند و  ۱۵ روز از خانه بيرون نيايند، چون ممكن است به پيك شيوع جديد بيماري برسيم.

وي با اشاره به همکاری مطلوب ارتش و دانشگاه علوم پزشکی در ایجاد این نقاهتگاه، افزود: راه اندازي اين نقاهتگاه بر اساس نقشه راه دانشگاه علوم پزشكي برای مقابله و کنترل بیماری کرونا است كه در ستاد مبارزه با كرونا استان مصوب شده بود.

استاندار كرمانشاه بيان داشت: روز گذشته نیز نقاهتگاه دیگری توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مجهز و آماده شدو امروز هم اين نقاهتگاه توسط ارتش جمهوري اسلامي ايران راه اندازي شد که شایسته است از نيروهاي مسلح كه در همه شرايط و بحران ها حامي مردم هستند، تقدير و تشكر كنيم.

وي همچنين با تشكر از مديريت و پرسنل دانشگاه علوم پزشكي، پزشكان و پرستاران گفت: اين نقاهتگاه كه امروز راه اندازي شد ويژه بانوان است واميدواريم هرگز مورد استفاده قرار نگيرد.

شايان ذكر است اين نقاهتگاه ۱۲۰ تختخوابی توسط ارتش جمهوري اسلامي و با همكاري دانشگاه علوم پزشكي در جنب بيمارستان فارابي راه اندازي شده است.

اخبار مرتبط

نظرات