رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

  مسعود بهرام نژاد گفت: با توجه به احتمال ورود به پيك جديد بيماري كرونا؛ از مردم استان تقاضا و خواهش مي كنيم تا ١٥ فرورين در خانه بمانند. به گزارش پايگاه میلکان آنلاین؛ سخنگوي ستاد استاني مديريت و مقايله با كرونا ضمن اشاره به لزوم مشاركت مردم و اصناف گفت: فروشگاه هاي زنجيره اي اقلام […]

 

مسعود بهرام نژاد گفت: با توجه به احتمال ورود به پيك جديد بيماري كرونا؛ از مردم استان تقاضا و خواهش مي كنيم تا ١٥ فرورين در خانه بمانند.

به گزارش پايگاه میلکان آنلاین؛ سخنگوي ستاد استاني مديريت و مقايله با كرونا ضمن اشاره به لزوم مشاركت مردم و اصناف گفت: فروشگاه هاي زنجيره اي اقلام مورد نياز مردم را به صورت اينترنتي و بدون هزينه ارسال كنند و از مراجعات تا حدامكان كاسته شود.

وي خاطرنشان ساخت:بازارها و مراكز خريد اقلام غيرضروري بر اساس مصوبه ستادملي كرونا تا ١٥ فروردين تعطيل است و حتماً مردم بايد ترددهاي غيرضروري را بسيار كاهش دهند.
بهرام نژاد از انجام اقدامات بسيار سختگيرانه در ورودي شهرها به منظور انجام تست تب سنجي و غربالگري خبر داد و گفت: در صورت ادامه روند تردد ها، محدوديت هاي شديد قانوني اعمال خواهد شد.

سخنگنوي ستاد استاني مديريت كرونا ادامه داد: نقاهتگاه هايي توسط ارتش و سپاه براي پذيرش بيماران احتمالي در روزهاي آينده ايجاد شده كه بخشي از برنامه پيش بيني شده براي انتقال بيماران بعد از ترخيص از بيمارستان است.

وي با تأكيد بر اينكه فعاليت دستگاه هاي اجرايي بر اساس دستورالعمل ابلاغي در هفته پاياني اسفند ماه سال گذشته است؛ تصريح كرد: حضور حداقلي كاركنان به منظور حفظ سلامت عمومي توصيه مي شود و بر اساس دستورالعمل ستاد ملي با حضور يك سوم كاركنان امور انجام و ساير وظايف به صورت دور كاري مديريت شود.

بهرام نژاد در خاتمه گفت: وضعيت كرمانشاه همچنان قرمز اعلام مي شود و از امروز كنترل بيشتري براي جلوگيري از تردد مردم در اماكن عمومي انجام مي شود؛ تقاضا داريم مشاركت مردم بيشتر شود.

اخبار مرتبط

نظرات