رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

استاندار کرمانشاه با صدور ابلاغیه‌ای به فرمانداران شهرستان‌های استان دستور داد که از برگزاری تجمعاتی همچون پنجشنبه آخر سال و مراسم ختم جلوگیری کنند. به گزارش میلکان آنلاین ؛ هوشنگ بازوند در این ابلاغیه خطاب به فرمانداران آمده است: با آرزوی توفیق در مسیر خدمت رسانی و قدردانی از اقدامات صورت گرفته برای تامین و […]

استاندار کرمانشاه با صدور ابلاغیه‌ای به فرمانداران شهرستان‌های استان دستور داد که از برگزاری تجمعاتی همچون پنجشنبه آخر سال و مراسم ختم جلوگیری کنند.

به گزارش میلکان آنلاین ؛ هوشنگ بازوند در این ابلاغیه خطاب به فرمانداران آمده است: با آرزوی توفیق در مسیر خدمت رسانی و قدردانی از اقدامات صورت گرفته برای تامین و استمرار سلامت مردم در موضوع پیشگیری همه جانبه از ادامه انتشار بیماری موسوم به کووید ۱۹، در ادامه برنامه ها و اقدامات قبلی، ضمن آرزوی غفران و رحمت الهی برای همه درگذشتگان و همدردی با بازماندگان ضروری است.

در این ابلاغیه تاکید شده است: فرمانداران گرامی از برگزاری آیین پنجشنبه آخر سال و سایر آیین مشابه و هرگونه تجمع یا مراسم ختم در تمام نقاط شهرستان ممانعت به عمل آورده و با بهره گیری از همه ظرفیت های موجود مردم و صاحبان مراسم را از دلیل این اقدام در شرایط بحرانی پیش آمده آگاه کنند.

استاندار کرمانشاه در ابلاغیه خود آورده است: پی گیری و اجرای برنامه های قبلی و همکاری کامل با برنامه های پیشگیرانه نظام بهداشت و درمان استان با مشارکت جدی و عملیاتی مردم مورد انتظار است.

بازوند شب گذشته نیز در ستاد مدیریت بیماری کرون استان که در استانداری کرمانشاه برگزار شد از تشکیل کمیته ای به منظور کنترل ورودی های استان و ممانعت از ورود ساکنان دیگر استانها به کرمانشاه خبر داد.

اخبار مرتبط

نظرات