رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

به گزارش میلکان آنلاین ، محسن رخصی، مدیرکل کمیته  امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه امسال جشن نیکوکاری از روزهای چهاردهم تا شانزدهم اسفند ماه با شعار” عید را به خانه هایشان ببریم” برگزار می شود، گفت: امسال این جشن ملی در ۲۰۰ پایگاه تعبیه شده از سوی کمیته امداد و مراکزنیکوکاری برگزار می شود. […]

به گزارش میلکان آنلاین ، محسن رخصی، مدیرکل کمیته  امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه امسال جشن نیکوکاری از روزهای چهاردهم تا شانزدهم اسفند ماه با شعار” عید را به خانه هایشان ببریم” برگزار می شود، گفت: امسال این جشن ملی در ۲۰۰ پایگاه تعبیه شده از سوی کمیته امداد و مراکزنیکوکاری برگزار می شود.

رخصی با بیان اینکه این نهاد روش های غیرحضوری و الکترونیکی همانند سامانه پیامکی، کد دستوری و سایت کمیته امداد به منظور شرکت مردم خیر در جشن ملی نیکوکاری را تعبیه کرده است، عنوان کرد: سایت الکترونیکی emdad.ir، اپلیکشن های سکه، آپ و سنا، شماره گیری کد ussd #۱*۸۸۷۷* ، شماره حساب ۰۱۰۹۳۹۰۹۳۹۰۰۹ و  شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۹۶۲۷ نزد بانک ملی از روش های پرداخت غیر حضوری در جشن نیکوکاری است.

وی با بیان اینکه امیدواریم مردم خیر استان کمک های خود را بیشتر به صورت نقدی و از طریق روش های پرداخت غیرحضوری به نیازمندان اهدا کنند، عنوان کرد: این کمک ها در اسرع وقت و پیش از آغاز سال نو به دست نیازمندان واقعی خواهد رسید.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه تصریح کرد: تمامی روش های پرداخت غیرحضوری این نهاد در جشن نیکوکاری به منظور جمع آوری کمک های مردمی تا پایان سال جاری فعال است.

بیایید شادی را با حتی با هدیه دادن همان ماهی قرمز کوچک با نیازمندان شریک باشیم و در این روزها عید را به خانه های کودکان نیازمند ببریم.

اخبار مرتبط

نظرات