رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 23 October

معاون هماهنگي امور عمراني استانداري كرمانشاه گفت: در ايام تعطيلات نوروز، ميزبان مسافران نوروزي نخواهيم بود. به گزارش میلکان آنلاین؛ مهرداد سالاري در جلسه مشترك شوراي هماهنگي ترافيك استان و كميسيون ايمني راه هاي استان كه به رياست استاندار كرمانشاه در محل سالن شهداي دولت استانداري برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به شرايط حال […]

معاون هماهنگي امور عمراني استانداري كرمانشاه گفت: در ايام تعطيلات نوروز، ميزبان مسافران نوروزي نخواهيم بود.

به گزارش میلکان آنلاین؛ مهرداد سالاري در جلسه مشترك شوراي هماهنگي ترافيك استان و كميسيون ايمني راه هاي استان كه به رياست استاندار كرمانشاه در محل سالن شهداي دولت استانداري برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به شرايط حال حاضر در بحث كرونا، در ايام تعطيلات نوروز ميزبان ميهمانان و مسافران ديگر استان ها نخواهيم بود و هيچ امكاناتي اعم مدرسه، مهمانسراها و ديگر مراكز جهت اقامت مسافران پيش بيني نشده است.

وي بيان داشت: استان كرمانشاه هر ساله با توجه به مردم مهمانواز خود پذيراي مسافران نوروزي بود اما امسال با وجود شرايط بحث كرونا ديگر پذيراي مسافران نوروزي نخواهد بود و از دستگاه هاي ذيربط خواسته ايم كه چنانچه مسافري قصد ورود به استان را داشت به جهت رعايت مسائل بهداشتي حتما نسبت به انجام تست پزشكي و درماني اقدام كنند.

سالاري افزود: از مسئولين ذيربط مي خواهيم كه به منظور جلوگيري از بيماري كرونا حتماً از ورود مسافراني كه مشكوك به كرونا هستند، جلوگيري كنند.

معاون هماهنگي امور عمراني استانداري در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شده براي كاهش تصادفات و تلفات جاده اي در سالجاري گفت: عليرغم اينكه در سالجاري با حجم بيشتري از زائرين عتبات عاليات در استان نسبت به سال گذشته روبرو بوديم اما خوشبختانه آمار تلفات جاده اي برون شهري در سالجاري كاهش چشمگيري يافته است كه اين موضوع حاصل تلاش، جديت و همكاري اعضاي كميسيون ايمني راه ها در استان است.

وي تصريح كرد: به لحاظ اينكه حتي يك نفر از شهروندان براي ما ارزشمند است از مسئولين ذيربط خواسته ايم كه با قاطعيت و جديت بيشتري به انجام وظيفه بپردازند و با برنامه ريزي نسبت به اصلاح و رفع نقاط حادثه خيز در استان اقدام كنند.

سالاري در ادامه سخنان خود به تصادفات درون شهري كرمانشاه اشاره كرد و با بيان اينكه در اين زمينه با افزايش تصادفات و تلفات روبرو بوديم، گفت: از شهرداري كرمانشاه مي خواهيم حساسيت بيشتري به خرج دهد و نسبت به اصلاح و نظافت علائم راهنمايي و رانندگي اقدام كند.

وي تاكيد كرد: شهرداري كرمانشاه بايد جوابگوي كم كاري و قصور خود در اين زمينه باشد و با توجه به اينكه شهر كرمانشاه يك كلانشهر است و شهرداري توان پرداخت هزينه هاي خود را دارد اين گونه كم كاري ها به هيچ گونه پذيرفتني نيست.

معاون هماهنگي امور عمراني استانداري گفت: شهرداري كرمانشاه با هماهنگي شوراي شهر بايد اقدمات موثر و اثربخش را براي كاهش تلفات درون شهري تدوين و اجرايي كند.

اخبار مرتبط

نظرات