رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October
  • یکشنبه 11 اسفند 1398 - 05:16
  • کد خبر : 9581
  • مشاهده : 177 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : افزایش حداقل ۲.۵ برابری مصرف آب در کرمانشاه با شیوع بیماری کرونا/برای تأمین آب مشترکان همه تلاش مان را می کنیم

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: از زمان شیوع بیماری کرونا، شاهد افزایش حداقل ۲٫۳ برابری مصرف آب در کرمانشاه بوده‌ایم که مشکلاتی را به صورت افت فشار برای برخی نقاط شهری به وجود آورده است. به گزارش پایگاه خبری میلکان آنلاین به نقل از ، روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان […]

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: از زمان شیوع بیماری کرونا، شاهد افزایش حداقل ۲٫۳ برابری مصرف آب در کرمانشاه بوده‌ایم که مشکلاتی را به صورت افت فشار برای برخی نقاط شهری به وجود آورده است.
به گزارش پایگاه خبری میلکان آنلاین به نقل از ، روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، مهندس علیرضا تخت شاهی با اشاره به گلایه برخی شهروندان افت فشار آب تأکید کرد: که اگرچه در پیک مصرف تابستان قرار نداریم و انتظار می رود مشکلی از نظر تامین آب شرب به وجود نیاید، اما به دلیل افزایش مصرف شهروندان در پی شیوع بیماری کروناویروس مصرف آب به شکل بی سابقه ای افزایش یافته است به گونه ای با تمام ظرفیت ایستگاههای پمپاژ آب مخازن به درون شبکه توزیع پمپاژ می شود.
وی در ادامه با اشاره به اینکه به طور میانگین هر شهروند کرمانشاهی به منظور رعایت نکات بهداشتی پیشگیری از کروناویروس، در شبانه روز حداقل ۱۲۰ لیتر بیشتر از مصرف معمول خود را تنها صرف شستشوی دست و صورت  می کند، اظهار کرد: این درحالی است که سایر مصارف بابت نظافت و بهداشت نیز از زمان شیوع بیماری کرونا و توصیه‌های بهداشتی افزایش یافته است.
مدیرعامل آبفای کرمانشاه تصریح کرد: در صورتی که شهروندان توصیه‌های بهداشتی را در حد متعارف و منطقی انجام دهند و همزمان مدیریت مصرف را نیز موردتوجه قراردهند، مشکلی در تامین آب شرب ایجاد نمی‌شود.
وی با بیان اینکه شیوع بیماری کرونا باعث شد تا برنامه‌های قطعی آب از پیش تعیین شده برای اصلاح شبکه را حذف کنیم بیان کرد: در حال حاضر برنامه‌های قطعی آب برای اصلاح شبکه را به زمان دیگری موکول کرده‌ایم اما ممکن است موارد اجتناب ناپذیری مانند رخ دادن حادثه و شکستگی شبکه یا خط انتقال در برخی نقاط شهر پیش بیاید و ناچار به قطع چندساعته آب شویم.
مهندس تخت شاهی تأکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده مشکل می‌توانند با شماره ۱۲۲ که شبانه روز پاسخ‌گوی سئوالات مردم است تماس بگیرند.
مدیرعامل آبفا در پایان یادآور شد: هرگونه قطع آب در سطح استان دفتر روابط عمومی شرکت جهت انعکاس به سازمان صدا و سیما و اصحاب رسانه به اطلاع شهروندان می رسد.

اخبار مرتبط

نظرات